Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

FENOMÉN BODYROCK

Jan Kern
Jan Kern 28. 6. 2011
FENOMÉN BODYROCK

Kdo stojí za tímto veleúspěšným projektem, který je známý díky modernímu rozmachu informačních technologií? Kde vznikl fenomén domácího fintess BodyRock TV?

Zuzana Light - BODYROCK

Fenomén BodyRock

BodyRock TV vznikl  roce 2008, kdy bylo na portál youtube upnuto první video. To se zabývalo domácím cvičením. Právě kanát youtube zvedl  vlnu zájmu o tento projekt a v dnešní době má kanál uživatele BodyRock (charliejames) více jak 355 000 odběratelů. Videa z kategorie fitness shlédlo na těchto stránkách již více jak 340 000 000 diváků. O neutuchajícím elánu hlavních představitelů svědčí i fakt, že za poslední rok bylo zveřejněmo více jak 270 videí se sportovní a výživovou tematikou, to je opravdu úctyhodné číslo.

Projek BodyRock vznikl nejdříve jako jakási forma záliby příp. seberalizace, zanedlouho však pohltil obě zůčastněné osoby natolik, že se z koníčku stala velmi slušná obživa, která si nejen v Americe, ale nyní již na celém světě, získala oblibu mnoha fanoušků.

Zuzana´s house - procházka po domě

 

Nejlepší snídaně pro ztrátu tuku

 

Kdo stojí za BodyRock TV?

Pokud bych to měl definovat zcela přesně, musel bych říct, kdo stojí za a před BodyRock TV. Hlavní aktérkou je Zuzana Light - certifikovaná fitness trenérka z Prahy. Jak by se však mohlo zdát, její příjmení není pseudonym. Pochází od jejího manžela kanaďana Frederica Light. S ním žila dva roky v Praze, poté další dva roky v Kanadě, a nyní kvůli lepšímu počasí žijí společně na Maltě. Zde také natáčí svoje aktuální tréninková videa, některá pocházejí také přímo z České Republiky.

 

Trénink pro rychlou ztrátu tuku

Již jsem mluvil o tom, kdo stojí před videem, zde je situace jasná a známá. Kameramanem celého projektu je již zmiňovaný Frederic Light. Ten se stará a výstup ve formě kvalitního sestříhaného videa, přístupného pro uživatele na informačních kanálech a sociálních sítích.

Abychom nemluvili pouze o technických věcech. Objektivně je nutné uznat, že Zuzana má opravdu slušnou kondici, kterou dokáže prezentovat v relativně dlouhých intenzivních sériích. Co říká o svém tréninku?

Zuzana Light o svém tréninku:

Zuzana Light - BODYROCK

„Můj trénink mi zabere něco mezi patnácti a pětatřiceti minutami. Ideální je cvičit pět dní v týdnu a dva si užívat takzvaný aktivní odpočinek. Moje tréninky jsou sice krátké, ale zato intenzivní a založené na neustálém zlepšování osobních rekordů, čímž se zároveň zvyšuje i fyzická kondice,“

„Je k tomu samozřejmě zapotřebí dávat si i pozor na to, co jíte, a hlavně jak moc. Já nepoužívám žádné doplňky stravy, jako jsou například spalovače tuku a podobně. Jím hlavně ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo, luštěniny, vajíčka a nějaké to maso. Je důležité nepřejídat se a jíst malé porce častěji. Jím zhruba každé dvě hodiny po malých porcích.“

Sexy letní bříško

Přidej se k 30 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Poděkuj autorovi
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________