Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Krásy srpna

Krásy srpna

I v měsíci srpnu pokračujeme s naší pravidelnou fotogalerií krásných dívek, které vám zpestří vaše čtvrteční odpoledne. Opět jsme sáhli mezi fitnessky, které se ať pravidelně, tak i nepravidelně pohybují po fitness pódiích a povětšinou soutěží v kategorii BIKINI.

Krásy srpna

Mezi dívkami se tradičně objevila některá jména, která jste měli již na našich stránkách možnost vidět. Jsou jimi Jennifer Nicole Lee, Marzia Prince, ale také zdánlivě nové tváře Tianna Ta a Ana Delia.

Nejznámější fitnesskou mezi účastnicemi naší fotogalerie je jistě Jennifer Nicole Lee. Populární americká závodnice, která se narodila před 37 lety v New Yorku. Je známá zejména svoji změnou, kterou prodělala v době, kdy se snažila o vstup na pódia. Od mala neměla štěstí a o postavě fitnessky ani nemohla být řeč, již v dětství vykazovala známky nadváhy, která jí byla také velmi často předestírána. Rozhodla se s touto situací něco udělat, a tak shodila 35 kg a poprvé se postavila na soutěžní pódia. Dnes má dvě děti a stále se velmi aktivně účastní sportovních klání. Má již svoje nezastupitelné místo mezi závodnicemi kategorie FIGURE a několikrát se již zúčastnila Figure Olympia.

Marzia Prince je VIP fitness trenér a závodnice v kategorii BIKINI. Účastní se všech velkých soutěží a velmi kvalitně tak prezentuje svého sponzora společnost Gaspari Nutrition. Marzia Prince se v současné době chystá na svou další prezentaci na soutěžích IFBB.

Tianna Ta se narodila v roce 1981 ve Worcester v USA. Je závodnicí v kategorii BIKINI, zároveň ale také prezentuje značku sportovní výživy. Její domácí stájí se stala společnost BSN, pro které již nafotila několik propagačních materiálů. Tato americká kráska s původem v Asii je velmi často vyhledávaným objektem fotografů.


Krásy srpna

Tianna TaTianna TaTianna Ta

Tianna TaTianna TaTianna Ta

Tianna TaTianna TaTianna Ta

Marzia PrinceMarzia PrinceTianna Ta

Tianna Ta

Jennifer Nicole LEEJennifer Nicole LeeJennifer Nicole LEE

Jennifer Nicole LEEJennifer Nicole LEE

zdroj: facebook.com
  •