Phil Heath - tréninkové tipy

Jan Caha
Jan Caha před 7 lety
2 minuty čtení
Phil Heath - tréninkové tipy

Phil Heath vyhrál svoji první Olympii v loňském roce, a to s postavou, která mnohým pozorovatelům kulturistiky připadla velmi úchvatná. V letošním roce, poté co odstoupil ze závodu Jay Cutler, je Phil Heath největším a absolutním aspirantem na obhajobu titulu. Podívejte se na jeho tréninkové tipy.

Phil Heath - tréninkové tipy

Slovy Phila Heatha:

  • "Největší pravdou, kterou jsem se při tréninku naučil je, že nemusíte znovu vynalézat kolo. Nemusíte přijít s nějakými exotickými pohyby, které by vám měly přinést něco nového. snažte se poslouchat svoje tělo a používejte to, co vždy fungovalo."
  • "Někdy jsou dyn, kdy jsem nepočítal série vůbec, poté jsou zase dny, kdy nechci v tréninku ztrácet vůbec čas a nebýt v posilovně ani o minutu déle, protože je přede mnou další aerobní trénink nebo těžký trénink další den."
  • "Hodně kulturistů si myslím, že musí v posilovně trávit každý den. V ideálním případě se to dá připustit, ale musíte si uvědomit, že vaše regenerace by to nemusela zvládnout. Takový trénink by mohl napáchat více škody, než užitku."
  • "Větší svaly jsou vždy silnější. Držte se tohoto hesla a pracujte na své síle. Dříve v počátcích své kariéry jsem se na to nezaměřoval, ale dnes již vím, že potřebuji těžké váhy. Největší váhy jsem při poslední Olympii zvedal 3 dny po soutěži."

 

Phil Heath - tribute

 

zdroj: youtube.com
Byl ti článek užitečný?
Jo, super! Bohužel ne

Diskuze k článku