Zuzana Ligt z Bodyrock - dieta pro hubnutí

Zuzana Ligt z Bodyrock - dieta pro hubnutí

Zuzanu Light jistě znáte, možná ne podle jména, ale jistě podle jejich videí na Bodyrock.com. Na tomto webu již nepracuje, nicméně rodačka z ČR v současné době začala spolupracovat se serverem bodybuilding.com a nabízí nám zde své tipy. Jaká je dieta jedné z velkých postav fitness průmyslu v Americe?

Zuzana Ligt z Bodyrock - dieta pro hubnutí

Žádný cvičební program není samospásný, pokud jej nepodpoříte vhodnou dietou s vyváženým množstvím všech živin a látek potřebných pro rozvoj organismu. Pokud se snažíte, aby vaše postava a břicho bylo co nejužší a bez známky tuku, zde je několik rad.

  1. Nedržte půst. I když chcete být štíhlá a mít úzký pas, nesmíte hladovět. Jezte 5-6 x denně.
  2. Sacharidy získávejte z ovoce a zeleniny, ne z obilných produktů a potravin s jednoduchým cukrem.
  3. Ve dnech kdy Zuzka natáčí nebo když máte nějakou soutěž, vypijte minimálně 3 litry tekutin. Vyhněte se tekutinám z jiných zdrojů a kofein přijímejte pouze z čaje.
  4. Snažte se vařit a jíst doma. Jak víte, tak potraviny mimo domov a stravování v restauracích vede k nadměrnému příjmu sodíku ve stravě.

Aktin tip: Pokud chcete komplexnější návod na to, jak zhubnout. Podívejte se na náš článke SPRÁVNÁ CESTA K HUBNUTÍ. Zde naleznete tipy a triky pro to, jak co nejlépe a efektivně zhubnout a snížit možství neaktivní tělesné hmoty.

Zuzana Light bodyrock

  •