Napumpujte svoje svaly

Napumpujte svoje svaly

Jan Caha Jan Caha před 6 lety

Je velmi jednoduché najít dostatečné množství bílkovin pro růst svalové hmoty, tyto doplňky stravy jsou poměrně jednoduše získatelné. Co ale suplementovat pro to, aby vaše svaly zůstaly stále napumpované a plné krve. Podívejte se s námi.

Napumpujte svoji hmotu

Vezměme si příklad z léků, které řeší vysoký kevní tlak. Těm jsou velmi podobné i suplementy pro podporu napumpování a prokrvení svalové hmoty. Mnohé z přírodních složek mají schopnost relaxovat cévy a snižovat krevní tlak a zároveň vám napomohou napumpovat svalovou hmotu. Malým bonusem na jejich funkčnosti může být fakt, že napomáhají snížit riziko mrtvice, infarktu myokardu, aneurismus, a nezatěžují tolik ledviny, jako léky běžně dostupné pro řěšení těchto obtíží. 

Jaké látky použít z přírodní lékárny: Extrakt z vodního melounu
 například velmi rychle rozšiřuje 
 krevní cévy, aby snížil systolický tlak. Extrakt z česneku má podobný účinek jako Cytisus Laburnum, homeopatický 
 lék připravený z částí 
 divoké rostliny Laburnum. Biovínnný 
ocet inhibuje renin-angio-
 tensin systém, který je zodpovědný za regulaci 
tělesných tekutin a rovnováhu krevního tlaku. Kolagenové peptidy mají podobný účinek, a jsou běžně používány v přílohách.

Zlepšení zdraví vašeho oběhového systému s přísadami, jako jsou tyto, je vědecky dokázané a to i v případě, že paralelně používáte předtréninkový doplněk. Pokud budete navíc udržovat dietu, která má nizký glykemický index, budete ještě více držet krevní tlak v normálu.

Bodybuilding motivation

zdroj: youtube.com
Byl ti článek užitečný?
👍 Jo, super! 🙁 Bohužel ne