Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Suzanne Svanevik - crossfiterka s velkým "C"

Jan Caha
Jan Caha před 8 lety
Suzanne Svanevik - crossfiterka s velkým "C"

Chtěli jste, tak ji zde máte. Suzanne Svanevik pobláznila crossfitový svět nejen v rodném Norsku, ale po celém světě, a to nejen díky svému mladému věku a výkonům, ale také díky vzhledu modelky a své aktivitě na sociálních sítích. Podívejme se na ni trochu podrobněji.

Suzanne Svanevik - crossfiterka s velkým "C"

Ve svých sedmnácti letech je již dnes crossfitovou hvězdou. O kom je řeč? O Suzanne Svanevik se kterou jste se měli na našich stránkách již také možnost setkat v jedné z aktualit. Tato závodnice se narodila v Norsku ve městě Bergen. Její tréninkovou filosofií je crossfitový trénink 2x denně. Trénuje téměř každý den, nejčastěji však 5-6x do týdne. To by nebylo nic divného, nicméně Suzanne je na svůj věk i poměrně silná. Před jejími silovými výkony by se mohl třást leckterý muž, v mrtvém tahu totiž zvládne 165 kg a na benchpress zvládne 65 kg. Možná si řeknete, že nic extra. Ale ruku na srdce pánové, kolik jste v jejím věku zvedali vy? Suzanne soutěží za tým z rodného města CrossFit Bergen. S tím se v letošním roce také účastnila Reebok CrossFit games, kde skončila na hezkém 151. místě.

Sehnat více informací o Suzanne není zrovna jednoduché, nicméně vězte, že její profily na sociálních sítích, jsou jedny z nejsledovanějších v crossfitovém světě. Suzanne není silná pouze v crossfitu, ale i ve své internetové prezentaci. Její první video na populární streamové síti vidělo za tři měsíce téměř 6 milionů lidí. Vy se společně s námi podívejte na její tréninková videa a fotografie, které uveřejňuje na svém norském blogu.

Ve svém posledním blogu napsala:

Hezkou sobotu,

dnes jsem poprvé zkoušela vlastní poradenství a také jsem se dostala na trénink. Byl složen z dřepů, nadhozů a sprintů v intervalech. Byl to hezký sobotní trénink.


Byla jsem si také koupit ZMA. Nevím jestli nějak funguje, nicméně mám pocit, že jsem při ranním tréninku méně unavená a daleko lépe spím. Zkouším ho už několik dní a musím říct, že také daleko více sním. Zdají se mi šílené sny.


Hehe, musím se smát...

Suzanne Svanevik

 

 

Suzanne Svanevik - fotogalerie

zdroj: youtube.com

Přidej se k 29 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Poděkuj autorovi
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________