Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Tomáš Klíč - videoblog 3/2013

Jan Caha
Jan Caha 1. 10. 2013
Tomáš Klíč - videoblog 3/2013

Další pokračování velmi chytlavých videoblogů s vítězem Arnold Classic Amateur v kategorii Men´s Physique. Tomáš Klíč se vám představuje na novém videu. Jak to bude s dalšími soutěžními plány.

Tomáš Klíč - videoblog 3/2013

Tomáš KlíčTomáš Klíč se po svém absolutním prvenství na Arnold Classic Amateur stal jedním z těch, kteří začali inspirovat všechny svoje fanoušky. Jeho popularita vzrostla, avšak chtěl tomu osud, že právě v té největší euforii přišlo zranění. Dnes se opět dostává do formy a hlásí jediný cíl. Tím je úspěch na profesionálním pódiu kategorie Physique. Jako vždy jsme se sešli v Brně, nyní však v líšeňském fitness centru InCore, která nabízí velmi zajímavé prostředí ve spojení se vzdušností a prostorem. Zde Tomáš odjel svůj další trénink v přípravě na příští rok, a protože byl právě na sklonku své objemové přípravy, můžete vidět, že si nic nezadá s klasickým kulturistickým tréninkem.


Ke svým aktuálním plánům nám Tomáš napsal: "Pokud by vše šlo jak má, tak bych chtěl příští rok startovat v profi. Momentálně jsem ale na rozmezí, kdy se budu rozhodovat, jestli se věnovat naplno zase studiu nebo jestli bude možnost se připravit na profi soutěž v příští sezóně. Jako student obracím každou korunu. Na Arnold Classic jsem šetřil z brigád prakticky celý rok předem. Počítal jsem v teď záři opět s cestou do Ameriky, kde jsem měl mít domluvené velmi dobré zázemí k tréninku a marketingu ve fitness sféře. V Evropě se mi zatím sponzora na výdaje spojené se závoděním na profesionální úrovni zatím najít nepodařilo. Jedná se především o letenky, poplatky za soutěže, profi kartu ale také přípravu samotnou (především maso). Momentálně už začínám počítat i s možností, že než dokončím školu, tak závodění vynechám a budu cvičit jen pro zábavu a pro zdraví."

Tomášova suplementace v současném období je následující: Whey CFM 80 Sizeandsymmetry (1 odměrka během dne), CFM ISO 90 Sizeandsymmetry (1 odměrka po tréninku), Coffeine+Synephrine Sizeandsymmetry (200mg kofein + 4tbl synefrin před tréninkem).

Tomáš Klíč - trénink hrudníku a bicepsu

Cvik a série Opakování
Tlaky na šikmé lavici 4 8-12
Rozpažování na šikmé lavici 4 8-12
Kliky na lavičce 4 8-12
Střihy na kladkách 4 8-12
Bicepsový zdvih s JČ 4 10
Kladivové zdvihy 4 10
Kardio 30 min.

Tomáš Klíč - videoblog 3/2013

 

Tomáš Klíč - fotografie

Tomáš KlíčTomáš KlíčTomáš Klíč

Přidej se k 30 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Poděkuj autorovi
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________