Jay Cutler - jak na hrudník a biceps

Jan Caha
Jan Caha 29. 12. 2013
Uložit článek
Jay Cutler - jak na hrudník a biceps

Jay Cutler je i tři měsíce po soutěži Mr. Olympia stále ve formě. A i přes to, že skončil na Olympii na nepředpokládaném šestém místě. Jeho sláva nadále stoupá, stejně jako jeho kulturistický kredit. Ve své přípravě již vyzkoušel mnoho. My se dnes podíváme na jeho aktuální snímky z přípravy a stejně tak na trénink bicepsů a hrudníku.

Jay Cutler - jak na hrudník a biceps

Jay Cutler se narodil 3. srpna 1973 ve Worcesteru, Massachusetts. Worcester je položen centrálně v Massachusetts. Vyrůstal v malém městě s názvem Euro, což je předměstí Worcester County. Narodil se jako nejmladší ze sedmi dětí, Jay má 3 bratry a 3 sestry. Jayův táta byl dozorce dálničního oddělení a jeho matka pracovala v oblasti financí na vojenské základně.

Jay byl v mládí velmi aktivní. Užíval si jízdu na kole a hrál v sousedství hry s dětmi. Jako mladý muž pracoval na rodinné farmě, kde choval prasata, kozy, slepice, a krávy. Již v této době měl jasnou představu o své postavě. Tato postava byla základem pro jeho kariéru kulturisty.

Jay CutlerNa střední škole hrál Cutler americký fotbal. Měl obrovskou skupinu přátel a byl oblíbený u všech. Když vystudoval vysokou školu v roce 1991, šel do školy na Quinsigamond Community College. Získal titul v trestní justici na Quinsigamond Community College v roce 1993. Na tomto místě také objevil kulturistiku. Se kterou začal na svoje 18. narozeniny v roce 1991.

Na začátku trénoval jen pro to, aby vypadat lépe, ale jeho trénink vedl ke stálému zlepšení. Začal tedy přemýšlet o soutěžení a v 19. letech startoval na Teen Nationals v Raleigh, NC. Umístil se na prvním místě. To byl začátek jeho lásky ke kulturistice.

Jay a jeho přítelkyně Kerry a se nastěhovali spolu do Worcesteru. Jay začal trénovat pro profesionální kartu. Jay pracoval na různých pracovních místech, zatímco Kerry byla ošetřovatelkou. V roce 1994 potkal osobu, která mu dala radu a kterou potřeboval, aby se stal nejlepším kulturistou.

Bruce Vartanian byl místní kulturista a majitel posilovny. Bruce vzal Jaye pod svá křídla a učil ho specifika kulturistiky. Naučil ho, co má udělat, aby byl nejlepší. Trénovali společně i s Jayovým poradcem pro výživu, Chrisem Acetem. Společně vybudovali nového Jaye, který získal v roce 1996 profesionální kartu. Jay byl bombardován smlouvami, nakonec podepsal s tím nejznámějším - Joe Weiderem.

V letošním ročníku Mr. Olympia Jay Cutler příliš neuspěl. Nicméně i přes to se stále udržuje ve slušné formě a uvidíme, kam jeho soutěžní ambice budou pokračovat. Jistotou je, že již nyní je nejlepším obchodníkem mezi kulturistiky, tak je otázkou. Zda pouze neživí svoje obchodní snahy.

Trénink prsou a bicepsů

Trénink prsou
Cvik a série Opakování
Tlaky hlavou nahoru 4 10
Tlaky na rovné lavici s JČ 4 10
Tlaky hlavou dolů 4 10
Tlaky na hammer 3 12
Rozpažování 3 15
Trénink bicepsů
Cvik a série Opakování
Bicepsový zdvih s VČ 3 10
Zdvihy s JČ 3 10
Zdvih na Scottově lavici 3 12

 

Jay Cutler - aktuální forma

 

zdroj: youtube.com

Přidej se k 31 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________