Filip Šteflovič - trénink v přípravě na ME

Jan Caha
Jan Caha před 5 lety
2 minuty čtení
Filip Šteflovič - trénink v přípravě na ME

Jedním z těch, kteří se připravují na plánované Mistrovství Evropy v kategorii Men´s Physique je i Filip Šteflovič. Jak vypadá jeho trénink dokumentuje následující video, které připravil Pavel Grmolec. Podívejme se jak trénují "fyzikáři".

Filip Šteflovič - trénink v přípravě na ME

Dostal se do povědomí veřejnosti díky svému kontroverznímu videu v Mc´Donalds po loňských závodech. Přesto dnes patří k jedněm z těch, kteří mají slušně zaděláno na výrazné uspěchy v kategorii Men´s Physique. O kom je řeč? Tímto závodníkem je Filip Šteflovič - aktuálně závodící za brněnský SIWI Fitness. Ten je v současné době nominován na Mistrovství Evropy, které se  koná již za dva týdny ve španělské Santa Susaně. Do tohoto města se sjede kompletní evropská špička a my můžeme očekávat, že zejména kategorie Men´s Physique bude velmi slušně obsazená. Malou indicií k tomuto tvrzení je i fakt, že včera skončené Mistrovství Moravy přivítalo v této kategorii více jak 30 závodníků. Filip Šteflovič skončil na třetím místě.

My se však již nyní podívejme na jeho trénink, který absolvoval necelé 4 týdny před Mistrovstvím Evropy v pražském T&M Olympia centru.

Filip Šteflovič - trénink před ME

zdroj: youtube.com
Byl ti článek užitečný?
Jo, super! Bohužel ne

Diskuze k článku