Trec CLENBUREXIN - výsledky testu spalovače tuku

Jan Caha
Jan Caha před 5 lety
3 minuty čtení
Trec CLENBUREXIN - výsledky testu spalovače tuku

Již je to pár týdnů, co se účastnice našeho testo pustily do přeměny svého těla a začaly pracovat na tom, aby jejich vysněná postava dostala konečně jasné obrysy. Jak jsou na tom nyní?

Trec CLENBUREXIN - test spalovače tuku

Cílem našeho testu byla jasná meta, a sice transformace postavy a změna vlastních proporcí, a to za použití spalovače Clenburexin shot Trec, nového stravovacího a tréninkového plánu od Markéty Kovačové nebo Jendy Cahy. Svoji zkušenost se spalovačem vám zde nabídnou i oni dva, abychom měli dostatek názorů právě na látky obsažené v produktu. Nejprve se podívejme, co je vlastně Trec Clenburexin shot.

Co je Trec CLENBUREXIN Shot?

Trec Clenburexin shot je novým spalovačem tuku s obsahem účinných látek pro podporu termogeneze a pro vyšší využití tuku jako zdroje energie. Díky vysokému obsahu thermogenních látek dokáže dobře stimulovat a podporovat psychické funkce. Hlavním cílem však zústává snížení množství tělesného tuku. A to zejména díky obsahu následujících čtyř účinných látek.

  • Extrakt ze zelené kávy – prostřednictvím kyseliny chlorogenové zabraňuje přeměně sacharidů v útrobní tuk, napomáhá také jeho využití pro krytí energetických potřeb organismu.
  • Malinové ketony z Rubus ideaus – díky fenolické sloučenině zlepšuje využití mastných kyselin jako zdroje energie.
  • Extrakt ze zeleného čaje – obsahuje látky zvané katechiny (epigalokatechingalát – EGCG). Ty napomáhají tukovému metabolismu a zabraňují novotvorbě tukové hmoty.  
  • Extrakt ze skořice – má pozitivní termogenní vliv na organismus sportovce snažícího se o snížení hladiny tuku v organismu, zároveň snižuje hladinu krevního cukru.

Mimo nich obsahuje známé klasiky, jako kofein, karnitin nebo třeba synefrin.

Zkušenosti našich poradců i testovaných

Jenda Caha (poradce výživy, fitness trenér) - mohu říct, že jsem za svou fitness "kariéru" vyzkoušel mnohé. Trec Cleburexin shot patří k těm výraznějším spalovačům, které maí prokazatelný vliv na spalování tuku i stimulaci. Měl jsem možnost vyzkoušet tento spalovač v měsíčním intervalu. Nesnažil jsem se v této době o snížení hmotnosti, přesto jsem váhu o 2 kg snížil a i přes to se cítil dostatečně fit na to, abych zlepšil svoje silové schopnosti. Tento produkt doporučiji.

Michaela (40 let, úbytek 5 kg) - se spalovačem Clenburexin jsem shodila 5 kg a na objem mám o dvě velikosti menší oblečení. S jeho užíváním jsem zjistila, že mám větší úspěchy ve sportu hlavně v běhání. Jeho chuť je výborná tak že se užíval výborně. Tak že jako spalovač mě velice překvapil a mohu jen a jen doporučit. Já sama jsem si už objednala další lahev.

Michaela spadala pod vedení trenérky a výživové poradkyně Markéty Kovačové.

Před
Srovnání
Michaela Michaela

Gratulujeme ke skvělému výsledku. Na výsledky dalších dívek a jejich názory na spalovač Trec Clenburexin se můžete těšit již zanedlouho.

Clenburexin Trec

Diskuze k článku