Veronika Wisiorková - "první sezóna v BIKINI"

Jan Caha
Jan Caha 4. 12. 2014
Uložit článek
Veronika Wisiorková - "první sezóna v BIKINI"

Veronika Wisiorková má za sebou již tři závody, které jsou pro letošek také vrcholem celého jejího snažení v kategorii BIKINI fitness. Jak se cítí a jaké má zážitky ze svého působení na velké sportovní scéně?

Veronika Wisiorková - "první sezóna v BIKINI"

Ani jsem se nenadála a moje první soutěžní sezóna je minulostí. Skoro je mi až líto, že to, pro co tak dlouho makáte v posilovně a taky v kuchyni tak rychle uteče. Než ale začnu přípravu na další sezónu, ráda bych se s vámi podělila o to, jaké to mé první soutěžení vlastně bylo.

O mé první soutěži v Ostravě jste si mohli přečíst samostatný článek, a tak se u ní příliš nezdržím. Patří se ale říct, že to byl první závod a ten je jako takový, sám o sobě dost výjimečný. Z hlediska podpory byl pro mě tento nejvýraznější, protože se odehrával v blízkosti mého domova a tak mě přijelo podpořit hodně kamarádů, známých ale i rodina a dokonce pár fanoušků, kteří celou sezónu prožívají se mnou, a já jsem jim za to nesmírně vděčná. Přiřazuji mu taky další prvenství, a sice největší nervozitu, přeci jen to byly kroky do neznáma, ale užila jsem si to i tak.

Jen o týden později jsme zamířili na soutěž do Brna. Smartlabs cup se mi jako soutěž líbila ze všech nejvíce. Krásné prostředí, perfektní organizace, neskutečná konkurence. Chvílemi jsem si připadala jako na soutěži mnohem vyšší úrovni - tolik krásy, která se na tom podiu ten den vystřídala, se nevidí ani na soutěži miss. Přesto jsem byla mnohem klidnější, a tak jsem si svou chvilku na podiu užila dosyta. Také díky tomu, že nám dali dostatečný prostor na naší prezentaci na podiu, a to jsou chvíle, které jsou na celém tom závodění to nejlepší. Fakt, že jsem se probojovala do té nejlepší šestice, byl pro mě až neuvěřitelný. Ze zástupu devatenácti nádherných bikinek jsem obsadila šesté místo, které je pro mě ze všech závodů nejcennější.

Poslední závody byly zase o týden později a to poslední den v listopadu v Březnicích. Lhala bych, kdybych neřekla, že ten poslední týden, už byl lehce náročný...hrozně jsem se těšila na mou klasickou zdravou stravu a trochu toho odpočinku. Zřejmě díky tomu, byl tento závod pro mě asi nejnáročnější. Vodu jsme stahovali dříve než při ostatních soutěžích, a tak byla po závodech moje největší odměna - voda! Navíc místo závodů je asi 4 hodiny cesty od domova, ale co bych pro těch pár chvil na podiu neudělala:D V roli spolubojovnic bikinek už se objevovala hromada známých tváří z předchozích závodů, a tak jsem si dokázala spočítat, že ani tentokrát to nebudu mít jednoduché. Obrovským zadostiučiněním mi ale může být další finálová šestka a i tentokrát hezké šesté místo.

Celá tato soutěžní sezóna pro mě byla obrovskou zkušeností. Nejen toho, co všechno moje mysl i tělo zvládne, ale taky nové zážitky, nové tváře a obrovská motivace do další práce a nové soutěžní sezóny na kterou už se teď hrozně těším. Co je ale hlavní, uvědomila jsem si, že tenhle svět je ten můj. Cesta, kterou jsem si vybrala, není jednoduchá, ale jen jsem se ujistila v tom, že je správná.

Na tomto místě se patří vyjádřit několik poděkování. Protože ač to z fotek není znát, za celou přípravou nestojí jen závodník samotný. V pozadí je spousta dalších lidí, kteří nějakým způsobem samotnou přípravu více či méně výrazně ovlivňují. To první poděkování bude patřit mému trenérovi Honzovi Cahovi, bez kterého bych se na ta prkna nikdy nedostala v takové formě, jakou se nám povedlo doladit a který je mi také velkou oporou a motivací. Další velký dík patří mému příteli, který je neskutečnou podporou, mé mamince a sestřičce, které se mnou prožívají každou chvíli a každý úspěch. Také přátelům, kteří mi vždy drží palce. Poděkování patří také Aktin.cz, za skvělou podporu a příležitosti, které mi poskytuje, velmi si toho vážím. Nesmím zapomenout ani na mé fanoušky, kterých je už docela početná skupina. Vážím si každého vašeho pozitivního komentáře, každé zprávy i toho, že se za mnou jdete pozdravit. Děkuji, že se mnou sdílíte tuhle cestu je to pro mě hrozně cenné a neskutečně motivační. Děkuji Vám.

Vaše V♥Přidej se k 31 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________