Elnino - tréninkový blog (II.)

Aktin Redakce
Aktin Redakce 1. 2. 2015
Uložit článek
Elnino - tréninkový blog (II.)

Elnino - brněnský rapper je zpět po úrazu kotníku. Nabírá síly a chystá se na svoji přeměnu postavy tak, aby při uvedení alba byl ve slušné formě. 

Elnino - tréninkový blog (II.) 

V prvním článku, který jste měli možnost na našich stránkách vidět, jsme si představili trénink Honzy Mančíka alias Elnina v jeho snaze o změnu postavy. V jeho prvním videoblogu jste viděli trénink horní části těla. Odkaz na tréninkové video naleznete zde: ELNINO - TRÉNINKOVÝ VIDEOBLOG

Dnes se trochu blížeji podíváme na to, jak to vypadá s jeho tréninkem dolní poloviny těla. Tuto část tréninku vám dlužíme již od minulého článku. Od toho se však událo poměrně hodně, a to nejen v rapperově pracovním životě, ale i na jeho cestě k lepší postavě. Těsně po návratu Elnina k tréninku po dovolené, došlo ke zranění jeho kotníku. To si vyžádalo téměř dvouměsíční léčení a následnou rekonvalescenci. Během níž Elnino nemohl trénovat, ani nohy nijak výrazněji zatěžovat. Nyní je však Elnino zpět a od začátku ledna pracuje znovu na své postavě. 

Slovo trenéra Jendy Cahy: "Musím uznat, že zranění kotníku bylo v případě Honzy horší, než jsme čekali. Navíc, ve spojení s vánočními svátky a různými akcemi konce roku, nebyla situace kolem Elninova tréninku vůbec růžová. Nyní můžeme však směle říct, že Elnino pracuje zase jako dřív. Jeho noha je již téměř v pořádku a on je schopen absolvovat slušné tréninkové dávky. Trochu se nám prodlouží doba jeho transformace, neboť neaktivita na něm nechala pár kilo nahoře. Je však zapálený proto, aby se svojí postavou něco udělal."

"Jídelníček je nyní nastaven v podstatě stejně jako před zraněním, nicméně od poloviny února chceme udělat změnu, která by měla ještě více přispět k Elninově změně postavy. Věřím, že s příchodem teplejšího počasí bude i prostor pro více venkovních aktivit a v létě bude Honza sklízet zasloužené ovoce se svojí postavou."

Elnino k tréninku a aktuální situaci dodává: "K pořádnému tréninku jsem se dostal před čtrnácti dny. Od té doby se snažím chodit do fitka alespoň čtyřikrát do týdne. Zraněný kotník mě však pořád hodně limituje, a tak trénink stehen a lýtek je prakticky nemožný. I tak se s tím ale snažím porvat."


Trénink dolní poloviny těla

Trénink B

Cvik Série Opakování

A1: Bicepsový zdvih s JČ

4 10

A2: Tricepsové stlačování kladky

4 10

Kladivový zdvih s JČ

4 10

Francouzský tlak v leže s VČ

4 10
Tlaky nohama 4 15

B1: Předkopávání

3 12

B2: Zakopávání

3 12
Výpony ve stoji 4 20

Elnino

Fotografie z posledního tréninku Elnina a Jendy Cahy. Více na našem INSTAGRAMU.


Elnino

Přidej se k 31 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________