Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Silvie Beránková: "Závodní sezona aneb přestup do Bodyfitness"

Silvie Beránková: "Závodní sezona aneb přestup do Bodyfitness"

Silvie Beránková má za sebou svoji první soutěžní sezónu, kterou nejprve začala jednou z největších amerických soutěží v kategorii BIKINI. Další soutěž pak již ale absolvovala jako nová bodyfitnesska. Co nám o svém přestupu mezi bodyfitnessky řekla a co ji čeká nového? 

Silvie Beránková: "Závodní sezona aneb přestup do Bodyfitness"


Svoji závodní sezonu jsem zahájila v Americkém Columbusu na prestižní soutěži Arnold Classic Amateur. Závod to byl moc pěkný i organizace přes monstrózní počet závodníků byla dobrá, stejně jako prostory a expo celého závodu. Bohužel cesta do USA pro mě nebyla moc šťastná a hned na letišti v Bostonu začaly komplikace ztrátou mého zavazadla a tak i všech věcí , které  byly potřeba pro můj závod. Myslím si, že jsem pak byla ovlivněna stresem po celou dobu pobytu v USA. Závodit jsem i přesto šla a jsem za to ráda, velká zkušenost a zjištění, že kategorie bikini fitness kvůli mému většímu osvalení a vyrýsovanosti není šťastnou volbou. Proto jsem se rozhodla po všech diskuzích se svým trenérem Daliborem Hájkem, kterému tímto za vše děkuji, k přestupu do figure /bodyfitness.

Na dalším závodu Dánském Loaded cupu jsem startovala už jako bodyfitnesska. Forma si myslím, že vyšla poměrně pěkná a celková superkompenzace byla zcela jiná než v USA, vše v klidu a pohodě, rozdíl jsem pocítila okamžitě. I přesto, že jsem byla v prvním vyvolávání a opravdu si myslím i dle názoru ostatních, že to vůbec nebylo zlé, finále se nekonalo. Vůbec nevadí, je to hnací motor a už jsem zahájila přípravu na podzimní sezonu, udělám maximum, co půjde a vložím do toho všechno své úsilí. Dánský závod hodnotím velmi kladně, vše parádně zorganizované, příjemné prostředí i přístup k závodníkům. Určitě na to budu velmi ráda vzpomínat.

A co mě čeká nyní? Hlavně pořádná příprava, kvalitní strava, nabrání svalové hmoty, spousta regenerace a v neposlední řadě dávka tréninků v Active fitness, kterému děkuji za možnost tréninků, a kde se pokusím zapracovat na svých slabinách a na podzimní sezóny zlepšit své nedostatky. Také více práce. Vrháme se do nového projektu s fitnesskama z týmu a sponzorem aktin.cz a trec nutrition a to na semináře ohledně fitness a životního stylu, velmi se těším. Myslím, že to bude pro všechny jak zúčastněné, tak pro nás velká zkušenost. Také určitě plánuji natáčení tréninkových videí a zúčastnění se sportovních akcí na, které jsem pozvána. Sama jsem zvědavá co mi tohle období a nová podzimní sezóna přinese, každopádně zadarmo nic není, proto je potřeba na tom pořádně zapracovat a zlepšovat se a vyhrávat sama nad sebou.

Děkuji Všem fanouškům za přízeň, velmi mě to těší a vážím si toho.

Mějte se moc fajn Silvie


Silvii Beránkovou najdete i na Instagramu

  •