Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Martin Karaivanov - na slovíčko o Cage Fight 6

Martin Karaivanov - na slovíčko o Cage Fight 6

Opět po půl roce se bude Brno otřásat v základech. Centrem sportovní dění bude příští pátek Boby centrum, kde se již tradičně koná galavečer bojových sportů. Nyní se koná již GCF 31: Cage Fight 6. 

Martin Karaivanov - na slovíčko o Cage Fight 6


Celá "fightová" veřejnost upírá svoje zraky k Brnu. Právě zde se příští pátek 22. 5. 2015 koná další GCF. Aktuálně již 31. v pořadí. Samozřejmě opět s podtitulem Cage Fight 6. Do Brna se opět sjede kompletní špička a fightcard dává tušit, že se diváci mají v Bobycentru opět na co těšit. Domácí publikum jistě potěší, že pokud se nestane nic neočekávaného, tak se konečně uskuteční zápas Petra Beránka. Výbornou podívanou slibuje i zápas Tomáš Žák vs. David Dvořák - titulový zápas o GCF šampiona flyweight divize. 

Tím největším tahákem však zůstává opět poslední zápas večera. V něm se utká domácí šampion Jirka "Denisa" Procházka se svým prozatím nejsilnějším soupeřem. Tím nebude nikdo jiný než polský Michal Fijalka. Podle komentářů jiných médií se mají "fialky" trhat v Brně již v květnu. Budeme tomu tedy věřit, a to stejně jako publikum, které jistě domácího šampiona požene k vítězství. 

Martin KaraivanovAbychom vám ještě více přiblížili atmosféru okolo pořádání Cage Fight 6 vyzpovídali jsme krátce hlavního pořadatele a zakladatele klubu Jetsaam gym v Brně - Martina Karaivanova. Zde je tedy pár vět o samotné Cage Fight 6. 

Martin Karaivanov o GCF 31 

Martine, pořádáš již svůj šestý Cage Fight v Brně. To je docela slušná porce, v čem bude tento jiný než ty předchozí?

Oproti předchozím nám narostla opět startovka. Je to v podstatě to nejlepší, co jsme mohli zatím v Brně vidět.

Cage Fight každý rok roste a nabaluje na sebe stále zajímavější zápasy. Jak se vlastně obsazuje "fightcard" pro takový galavečer. 
Sestavení zápasů a komunikaci se závodníky řeší GCF. V podstatě je ale třeba sledovat MMA scénu a zápasníky po celý rok, jejich výkony a vhodně pak tvořit dvojice na jednotlivé galavečery. Samozřejmě s přihlédnutím na finanční možnosti pořadatele.
 
Už jsme řekli, že bude k vidění celá řada velmi zajímavých zápasů. Nicméně, co bude tím největším tahákem? Na co se ty sám nejvíce těšíš a pozval bys fanoušky? 
Určitě na Jiřího Denisu Procházku, který bude čelit další výzvě a možnosti přiblížit se tak vysněné UFC nebo jiné světové organizaci. Dále na zbylé domácí zápasníky, protože i ti to nebudou mít vůbec jednoduché. 
 
Jak ty sám tipuješ zápas Jirky Denisy Procházky a Michala Fijalky? 
Pevně věřím v naši výhru a jako tým uděláme vše pro to, abychom zápas do vytoužené výhry dotáhli.
 
Zpět k tobě jako organizátorovi. Jak dlouho ti vlastně zabere příprava na Cage Fight? 
Pokud jde o termín, tak ten rezervujeme rok dopředu. Samotná příprava asi tak půl roku.
 
Poslední otázka bude trochu filosofická...co pro tebe znamená CAGE FIGHT i samotný JETSAAM GYM jako hlavní pořadatel?
Vše jsou to moje srdeční záležitosti, můj koníček, moje práce. Baví mě, když to lidi baví a když se lidi baví… když to má jasnou cestu, hloubku, význam… když můžeme něco pozitivního předat a něco pozitivního tady zanechat. 
 
Ave Jetsaam 
 
GCF 31
  •