Jiří "Denisa" Procházka - "cítím se výborně"

Jan Caha
Jan Caha 17. 5. 2015
Uložit článek
Jiří "Denisa" Procházka - "cítím se výborně"

Cage Fight 6 se blíží, a s ním i jeho největší tahák, tedy zápas Jiřího "Denisy" Procházky a polského zápasníka Michala Fijalky. Co nám Denisa o zápase a přípravě na něj řekl? Opravdu se budou "trhat fijalky" už v pátek? 

GCF 31: Cage fight 6 se koná v pátek 22. 5. v brněnském Boby centru. Odkaz na facebook akce naleznete zde. 


Jiří "Denisa" Procházka - "cítím se výborně"

Jsi hlavní hvězdou CAGE FIGHT 6. Jak se cítíš před zápasem? Povedla se celá příprava před příštím víkendem? 

Cítím se výborně i přes různé problémy v přípravě, jako naraženiny, nemoc a další komplikace. Musí se jet zkrátka přes všechno, ale taky myslet na zdraví, trénovat naplno, ale profesionálně.  Všechno už je nachstáno teď poladit vahu a hurá do BOJE!
 
Jiří Denisa ProcházkaJak vlastně vypadá příprava na boj jednoho z českých nejlepších fighterů?
Přípravu jsem nějak extra neměnil, všechno jsme ladili u nás v domácím Jetsaam gymu, ale cítím, že do příštích fightů budu muset vycestovat někam do zahraničí. Trenéři u nás dokaží dobře poskládat tréninky a projet v nich vše co je třeba, ale někdy schází sparingpartneři, ani ne tak na postoj, tam máme dobré zastoupení, spíš wrestling a zem. Hlavně lidi co mají nad 100 kilo.
 
Když jsme připravovali tento rozhovor, chystal jsi se na krátké soustředění do Bratislavy. Proč volíš přípravu právě tam? 
Jel jsem tam na pár dní na sparingy, jelikož se tam sjela dobrá parta lidí jak od postojářů, tak i Wrestlerů, a i čistě zemařů. A zase, jiní lidé, hlavně váhově stejně nebo i víc jak já. Takový sparingové mně dokážou dost zatopit a já musím makat až na hranice svych možností, čímž se posunuji.
 
Příští pátek budeš bojovat s Michalem Fijalkou. To je jeden z tvých papírově nejtěžších soupeřů. Připravuješ na něj nějakou speciální taktiku, studuješ jeho boj, nebo to necháváš otevřené a pojedeš si prostě podle sebe?
Je to dobrej bojovník, kterej k tomu přistupuje zodpovědně, je tvrdej a vydrží, ale je to jen člověk a já se budu snažit být za každou cenu tvrdší, hlavně mentálně. Vím, co od něj mužu čekat a podle toho volím taktiku.
 
Váš zápas je vypsán na 3x5 minut, nicméně tvým dobrým zvykem je končit zápasy již v prvním kole. Na jak dlouho odhaduješ váš zápas na GCF 31? 
Ať už to skončí v prvním nebo ve 3. kole, hlavně vítězství a max výkon.
 
Případné vítězství by tě mohlo dostat již velmi blízko k UFC. Což si pravděpodobně i ty sám uvědomuješ? Co by to pro tebe znamenalo? 
Ani si to nějak neuvědomuju. Půjdu tuhle cestu dál a budu se snažit předvádět ty nejlepší výkony. Samozřejmě bych chtěl do UFC jako každy zapasnik, ale můj primární cíl,  je stále se posouvat vpřed, ať už jako zápasník, tak jako člověk. To je hlavní poselství BOJE, které je zahaleno kariérní touhou po vítězství. Samozřejmě v mém zajmu je vyhrávat zápasy, ale také uvědomování si pravého vítězství v životě.
 
Chtěl bys na závěr někomu poděkovat za podporu v přípravě?
Hlavně svým trenerům, kteří se o mě vyborně starají, a to Martin Karaivanov a Jaroslav Hovězák. Dále svym partnerům  KAJOT-net and games, Nordic-water, AKTIN-eshop, Profighters.eu  Děkuji za jejich podporu. Hlavně také svým blízkým a přátelům za jejich přítomnost, a také vám fanouškům. Cením si pravé, upřímné podpory, kterou od vás cítím, a proto se snažím být ve všech příspěvcích upřímný.  BJP!
 
Děkujeme a přejeme hodně štěstí. 
 
 

Jirka "Denisa" Procházka vs. Radovan Estocinov

 

 

Jiří Denisa Procházka

Přidej se k 33 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________