Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Nikol Weiterová - video trénink

Nikol Weiterová - video trénink

Nikola Weiterová je v plné přípravě na další profesionální soutěže, které ji čekají již za několik týdnu v USA. Jak vypadá její trénink pohledem naši kamery a Pavla Grmolce? Nikola Weiterová je členkou Amix PRO teamu. 

Nikol Weiterová - video trénink


Možná byste čekali, že tato křehká slovenská bikinka bude na tréninku zvedat dvoukilové jednoručky nebo se popotahovat s therabandem. Opak je však pravdou, profesionální BIKINI závodnice Nikola Weiterová je jednou z těch, které se tvrdého tréninku opravdu nebojí. Měli jsme možnost některým tréninkům přihlížet, a tak můžeme směle říct, že si s intenzitou tréninku s nikým příliš nezadá. Proto jsme pro vás společně s Pavlem Grmolcem připravili tréninkové video, které vám trochu trénink Nikol Weiterové přiblíží. 

Ta aktuálně trochu změnila plány ve své přípravě. Tak jak jste měli možnost se na našich stránkách dozvědět, původně se chystala na svoji první letošní soutěž do Toronta. Právě tam chtěla usilovat o zisk bodů nebo snad přímo kvalifikaci do Las Vegas. Vše se však přesouvá a můžeme se těšit co nám ukáže na soutěžním póidu až v červnu letošního roku. Dle svých slov, chce zůstat v USA nějakou chvíli a účastnit se až pěti profesionálních BIKINI soutěží. Věřím, že je to správné rozhodnutí, které povede k zisku vysněné nominace na Olympia Weekend. Přejem hodně štěstí!

Nikol Weiterová - trénink 

 

 

Nikol Weiterovou najdete na facebooku na její FANPAGE. 


Najdete jí také na INSTAGRAMU. 

 

 

LEG DAAAAAY lets gooooo @amixnutrition @amixstore #legday #thatpain #prep2015 #contesttimewillcomesoon #ifbbpro #fitness #bikinigirl #workout #letsdoit

Fotka zveřejněná uživatelem Nikola Weiterova (@nikolaweiterova),

Kvě 18, 2015 v 12:56 PDT

zdroj: youtube.com
  •