Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do your Research - alkohol

Do your Research - alkohol

Do your Research - seriál videí, který není typickým reklamním videem nebo putovním seriálem. Nicméně je velmi inovativní "blogerskou" činností jednoho z našich redaktorů. Jsem za něj rád. Svět fitness podobné vlastní studie a pokusy o inovativní metody science potřebuje. Pohybuje se zde spousta odborníků, kteří zcela neví, co dělají. Dnes se společně s Jakubem Kalusem podíváme na Alkohol. 

První díl Do your research na téma DETOX naleznete zde: DO YOUR RESEARCH

Druhý díl Do your research přinesl úvod na téma CELIAKIE: DO YOUR RESEARCH - CELIAKIE

Třetí díl se opět zabýval celiakií: DO YOUR RESEARCH - CELIAKIE II

Do your Research - alkohol 


Je mi potěšením vás přivítat u dalšího pokračování videosérie Do Your Research. V tomto, a dalších dvou navazujících dílech, si ukážeme studie, které se zajímaly o vliv alkoholu na sportovní výkon, metabolismus, hubnutí, nabírání svalů, a další aspekty, které čtenáře aktin.cz rozhodně zajímají.


V tomto konkrétním díle bude rozebrán vliv alkoholu na metabolismus, či jeho vliv při redukčních dietách, stejně jako pár zajímavostí k metabolickým regulacím způsobených alkoholem. Na závěr se chci omluvit, protože jsem toto video točil na antibioticích, a bude mě hůř slyšet, tak mějte prosím pochopení, a otočte si trochu volume doprava. S jakýmikoliv dotazy se na mne můžete obrátit, rád na ně odpovím.


Přeji příjemnou podívanou, a uvidíme se u dalšího dílu.

Do your Research - alkohol

 

 

Chcete se dozvědět ještě něco navíc? Můžete navštívit moji fanpage: JAKUB KALUS - OSOBNÍ TRENÉR

zdroj: youtubec.com
  •