Veronika Wisiorková: "cesta za snem"

Aktin Redakce
Aktin Redakce 12. 7. 2015
Uložit článek
Veronika Wisiorková: "cesta za snem"

Dnešním dnem se nám na stránkách Aktin.cz otevírá další nový seriál článků a blogů, a sice s podtitulem "cesta za snem" od Veroniky Wisiorkové. Tu z našich stránek již velmi dobře znáte, o tom nepochybuji. Nicméně její poslední start jsme měli možnost sledovat na podzim minulého roku. Nyní se upíná k novém cíli, kterým je Olympia Amateur, které se bude konat v tomto roce v Praze. Zde se chce prezentovat v kategorii BIKINI. 

Veronika Wisiorková: "cesta za snem"

Už to bude skoro rok, co jsme se na stránkách Aktinu začali potkávat. Postupně jsem Vás seznamovala nejen se sebou a svými cíli, ale také s plány a průběhem přípravy na mojí první podzimní sezónu v kategorii bikini fitness. První závody pro mě byly velmi důležité. Nejen že jsem si vyzkoušela, co všechno tělo dokáže, když tomu hlava věří, ale také jak důležité jsou znalosti mého trenéra, moje vlastní vůle a podpora nejbližších a okolí.

Jasně, není to nic lehkého a ano, na světě jsou i jiné a důležité věci než jsou závody. Zastávám ale názor, že každý by ve svém životě měl mít nějaké cíle. Protože v podstatě nejde až tolik o cíle samotné, jako o tu cestu, která k nim vede. Spoustu věcí se naučíte, pochopíte, přehodnotíte, poznáte nové tváře, místa a o tom to všechno vlastně je. Miluju mít ve stravování a trénování řád, nad kterým mám kontrolu. Miluju pozorovat změny, které se mnou tento řád provádí, světla reflektorů, podium, něžné (ale na chlapech i velké :D) svaly, třpytivé plavky...to všechno je důvod, proč je jasný výběr mé kategorie.

Verču Wisiorkovou můžete sledovat na Instagramu nebo Facebooku. 

Naposledy jsem Vám musela přiznat, že jarní příprava neprobíhá podle plánu, a že tak soutěžní sezóna bude až ta podzimní. Uteklo to tak rychle! A já se hrozně těším, že Vás můžu pozvat na cestu k podzimní sezóně.

Přijde mi to jako včera, když jsem slyšela Honzu říkat: „Pojďme na Olympii“...věděl, že abych dokázala přestat s jarní přípravou, potřebovala jsem dostatečně velkou motivaci. Něco, co mě dokáže přesvědčit o tom, že je lepší si teď počkat, na něco mnohem lepšího a většího...a trefil to přesně do černého.

Bude to moje teprve druhá sezóna a jsem si vědoma, že mířím velmi vysoko. Ale znáte to přísloví? Pokud tě tvé cíle neděsí, nejsou dostatečně vysoké. Když jsem se před rokem na Olympii Amateur byla v Praze dívat, věděla jsem, že na to podium prostě chci. Ať to stojí co to stojí. A teď jsem tady a mám ho na dosah. Je to ohromná motivace a pocit zodpovědnosti, který tak trochu potřebuji, abych ze sebe dokázala vyždímat maximum. Chci Vám ukázat, že to jde. Že z obyčejné holky se může stát bikinka, co má možnost se bez ostychu postavit na prkna mezinárodních soutěží toho nejvyššího kalibru.

Věřím, že budete u toho spolu se mnou a půjdete si se mnou za snem, co se stává realitou.

#CestaZaSnem Vaše V♥

Veronika Wisiorková

Přidej se k 32 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________