Simona Cahlová - cesta I.

Aktin Redakce
Aktin Redakce 5. 8. 2015
Uložit článek
Simona Cahlová - cesta I.

Simona Cahlová o své cestě za novým tělem a další cílem, kterým bude nejen další soutěžní start, ale také nabírání nové svalové hmoty v jejich problematických partiích. Jak je na tom Simona Cahlová nyní, a co všechno se bude dít s jejím tělem? 

Simona Cahlová - cesta I.

Od té doby, co jsme se "potkali" naposled, už uplynulo několik měsíců. Ukázala jsem vám svou proměnu ze 100 na 60 kil a svěřila se vám se svým tehdejším cílem - přípravou na první soutěž v bikini fitness. Start jsem měla naplánovaný na začátek května, ale díky rozhodnutí o změně federace se mi na poslední chvíli posunul na konec května. To znamenalo měsíc udržování formy, což bylo fyzicky i psychicky velmi náročné. Ke konci už jsem byla hodně unavená a vyšťavené tělo z toho také nebylo dvakrát nadšené.

 
Teď, když píšu tyto řádky, mám již svou první zkušenost se soutěžením za sebou. Sice bez umístění, ale zato jsem získala něco cennějšího - spoustu zkušeností a skvělý zážitek. 
 
Simona Cahlová
 
A to nemluvím jen o samotném dni konání soutěže, ale o celé přípravě. Mimo to, že jsem poznala spoustu nových lidí, učila jsem se také poznávat sebe, své tělo a jeho reakce. Není to nic jednoduchého, ale naslouchat mu je velmi důležité. Toto také učím i své klienty. 
 
Tímto ale moje cesta nekončí. Právě naopak. Teď, když znám své slabiny, hodlám z nich udělat přednosti. Dokonce si dovolím napsat, že mi začíná nová etapa. Zní to sice hodně nadřazeně, ale s klidem to tak můžu nazvat. Celý život jsem se snažila hubnout, plácala se v kruhu neustálého shazování a přibírání tuku… Teď, když už mám toto období za sebou, přichází pro mě něco úplně nového… Je to opět nabírání.. Tentokrát ale svalů. 
 
Simona Cahlova
1. nejvyšší váha  2. úprava stravy 3. úprava stravy + silový trénink


 
Hrozně se na tuto cestu těším. Každý den překonávat své limity a být silnější než včera. To je ten motor, který mě žene kupředu. Na této cestě mě (jako při první přípravě) bude doprovázet Honza Caha. Postupně se budeme snažit o nabrání kvalitní svalové hmoty (svalový objem). 
 
 

 
Tak a teď se přiznejte, co jste si při těchto slovech představili?! :-) 
 
 

Simona Cahlová

 
Každého při slově "objemovka" napadnou jako první pizzy, fastfood a sladké koláčky. Nevím jak ostatní, ale v mém jídelníčku nic takového nenajdete. Základ mého jídelníčku stojí na kvalitním, pestrém jídle, v dostatečném množství a spolupráci se svým tělem. Ukázky jídel vám budeme představovat na Aktin.cz postupně i s recepty. 
 
Nakonec se s vámi loučím aktuální formou. Příště už se, doufám, uvidíme s nějakým tím příbytkem! :-) 
 
 

Simona Cahlová

 
Mějte se krásně, držte palce a makejte na svých snech!

Přidej se k 33 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________