Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do you even Youtube - 31/2015

Do you even Youtube - 31/2015

Pokračování článků "Do you even Youtube" je zde a s ním i nová videa od Honzy Kavalíra, který opět připravil souhrn těch nejlepších kousků za poslední týden. 

Do you even Youtube - 31/2015


Youtube je vážně skvělá věcička. Člověk se přes tuto sociální síť může dokonce i uživit. A ani to nemusí trvat moc dlouho, než se jeho Youtube kanál chytne. A pokud se chytne a makáte na tom pak dál, tak už vlastně jen roste. Nemůžete jít zpátky. Můj nejoblíbenější Youtube kanál je EpicMealTime, ale možná největší respekt mám pro mladého fitnessáka Christiana Guzmana, který si Youtubem vydělá desítky tisíc dolarů ročně. Youtube je navíc reklama pro jeho značku, která je zadarmo. Můžete mít ve videu téměř cokoliv, je to jen na vás. Christian si to dobře uvědomuje. Úspěch sebou přináší možnost občas vypnout a Christian se rozhodl, že po náročné přípravě na soutěž vypne v mexickém Cancunu. Aby se nenudil, tak sebou vzal svou přítelkyni Nikki Blackketter. Video je jakýmsi pohledem do života Christiana. Tak nějak to vypadá, když je člověk úspěšný. Tak to vypadá, když člověk může žít tím, co miluje. Christian nemá postavu jako profi kulturisti, ale pro svou značku toho dělá mnohem víc. U videa jsem se moc zasmál, když Christian ukazoval láhve s alkoholem, které má na hotelu v ceně. Všechny jsou stále neotevřené. Dobrá práce! Jen tak dál! Christian na dovolené nedával žádnou pauzu od cvičení. Pauzy od cvičení rozhodně nejsou pro naturální cvičence, kteří se chtějí zlepšovat. Pokud někdo nesouhlasí, tak je to vaše právo.  Christian tedy i na dovolené zvládal cvičit vlastně každý den. Mohl si tak odcvičit svůj upravený split trénink. Tentokrát to byly tlakové cviky na vršek těla. Prsa, ramena a triceps samozřejmě. Po tréninku pak na dovolené musí následovat jídlo někde, kde se pořádně najíte. Nejlépe nějaký bufet. A co po jídle? Pak už jen relaxovat! Je to přeci jen dovolená. I na dovolené je ale potřeba udržet formu. Christian opravdu žádný velkovýkrm začínat nebude. Jakmile se jednou dostanete do formy, tak si jí užijte! Jako Christian. Proč vypadat dobře jen dva týdny v roce? Vždyť to je na nic, ne? A že můžete dobře vypadat i namazaní čokoládou, to uvidíte na konci videa.

Videa od společnosti Animal jsou prostě skvělá. Jejich projekty jsou zajímavé. Způsob komunikace s fanoušky je lepší, než u jakékoliv jiné společnosti s doplňky stravy. Lidi, kteří cvičí tvrdě, jsou prostě jedna velká rodina. Animal. Pro mě jsou jejich videa vlastně i motivační. A hlavně mě baví. A mě moc videí už ani nebaví. Tím spíš, když někoho znám a viděl jsem od autora, nebo společnosti, třeba stovku videí. Animal mě ale nepřestává překvapovat. Seriál „Enter the Cage“ právě vyšel v druhém díle a vy se na něj můžete podívat. Cage je o tom, že jsou fanoušci blízko svým vzorům, které znají normálně z internetu. Můžou si s nimi popovídat, můžou si koupit jejich reklamní předměty a můžou si s nimi i zasoutěžit. Jednou takovou soutěží bylo například 250kg v mrtvém tahu pro maximální počet opakování. Padala super čísla. A i kdyby super číslo nepadlo. Stále tam byla neskutečná podpora všech fanoušků okolo klece. Byla tam podpora atletů Animalu. Byla to prostě šou, která měla parádní atmosféru. Dalším super výkonem byly tlaky Garretta Griffina s 200librovými (91kg) jednoručkami. Padlo 8 opakování. To docela jde, ne? Vždyť jedna jednoručka váží to, co Garrett. Garrett si ale nechal pro fanoušky ještě něco dalšího. Několik opakování na bench pressu s 500 (něco přes 227kg) librami. Já můžu jen doufat, že se někdy podívám na Arnolda. Tohle musí být na živo vážně pecka!

Generation Iron youtube kanál má parádní seriál videí, který se věnuje jedné z nejlepších posiloven v Severní Americe. East Coast mekku už ale znáte z předchozích dílů Do you even Youtube. Je to opravdu kulturistické centrum východního pobřeží. Následující video však nebude o tréninku. Asi nebude i pro někoho z vás zajímavé. Jedná se totiž o rozhodování profesionálních soutěží. A kdo jiný nám o tom může povědět něco zajímavého, než hlavní rozhodčí některých soutěží Steve Weinberger. Steve Weinberger nemá vůbec rád, když někdo kritizuje jeho rozhodnutí. A to je jasné. Nikdo nemá rád, když někdo cizí kritizuje odvedenou práci. Já tedy Steva nemám vůbec rád, jakožto rozhodčího, protože podle mě celkem jasně upřednostňuje sportovce, kteří mu jezdí trénovat do posilovny a vyjadřují mu tím účtu, ale můj názor opravdu nic neznamená. A Steve to ví. Nad takovými názory se on může jen usmát. Steve říká, že na soutěži může hodnotit jen to, co před ním stojí. Tělo vítěze bude vepředu. Tělo poraženého musí být vzadu. Jen kulturista, který je na prknech, tedy může ovlivnit to, co rozhodčí vidí. Myslí-li si, že měl být na lepším místě, tak je jen jeho chyba, že nevypadal lépe v očích rozhodčích. Souhlasíte? Někdo asi ano. Někdo asi ne. Ono je to asi jedno, že? Steve říká, že jeho cílem je, aby odcházelo co nejvíc lidí ze soutěže s dobrým dojmem. Rozhodně nechce, aby někdo odcházel smutný, nebo dokonce naštvaný. Ale tak to prostě je. Tak to musí být. Jako příklad udává Kaie Greena. Kai odcházel z Olympie vždy naštvaný, když skončil druhý. Druhý nejlepší na světě! Ale s rozhodčími nesouhlasil. On si myslel, že je nejlepší. Vždy se najde někdo nespokojený.

zdroj: youtube.com
  •