Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

REDOT Natural cup 2015 - pozvánka

REDOT Natural cup 2015 - pozvánka

Již za dva týdny se sjedou ti nejlepší naturální kulturisté a fitnessky do Litoměřic, kde se koná tradiční REDOT Natural cup. Tentokrát s nálepkou roku 2015. 

REDOT Natural cup 2015 - pozvánka


Naturální kulturistika a fitness se v posledních letech, a zejména v tomto roce se obrodila a čekají nás poměrně zajímavé změny, a to nejen v konání soutěží, ale i v samotné infrastruktuře společnosti pro naturální sport. V duchu změn se ponese i podzimní sezóna naturálních kulturistů. Zahajující soutěží v ČR se v tomto roce, podobně jako v těch předchozích stává REDOT Natural cup 2015. Ten se letos poprvé přesunul do Litoměřic, kde jej uvítá Dům kultury. A tato již tradiční soutěž si tak připíše další místo konání. 

Sobota 24. 10. bude tedy patřit naturální kulturistice, a i vy se tak můžete těšit na velmi zajímavé souboje, které se nebudou odehrávat jenom v kategorii kulturistika mužů, ale i v kategorii physique, bikini, fitness classic nebo třeba fitness figure. Vy se tak můžete těšit na taková jména jako jsou třeba Slávek Nermuť nebo Monika Melčáková. Ne nadarmo se sem sjede kompletní výprava závodníků, která se připravuje na Mistrovství Evropy v naturální kulturistice. To se koná letos hned následující víkend v Itálii. Nechte se tedy pozvat. 

-- Aktuality o soutěži můžete sledovat zde --


Informace o soutěži 

  • Datum konání: sobota 24. 10. 
  • Místo konání: Dům kultury
  • Začátek soutěže: semifinále 10.00, finále 17.00

  •