Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Lucie Cahová: "Ráda bych se dostala na profi úroveň"

Aktin Redakce
Aktin Redakce 31. 10. 2015
Lucie Cahová: "Ráda bych se dostala na profi úroveň"

Jméno Lucie Cahová se začalo objevovat na našich soutěžních pódiích teprve v tomto roce. Nebudu zastírat, že nejsem rád, kdybych to chtěl parafrázovat, tak Cahů není nikdy dost, a i když se mně spoustu lidí ptalo, v jakém jsme příbuzenském vztahu, tak  vždy říkám, že v žádném. Lucka nastoupila v tomto roce do své první sezóny v kategorii BIKINI. Jak se jí dařilo, jak probíhala příprava a co všechno si z této sezóny vzala. Podívejte se společně s námi. 

Lucie Cahová: "Ráda bych se dostala na profi úroveň"

Letošní rok je pro tebe vůbec prvním na soutěžním pódiu a už za sebou máš dvě největší amatérské soutěže. Jak si užíváš svůj první rok v BIKINkách? 

Užila jsem si ho moc, jsem ráda, že jsme se rozhodli pro ty největší soutěže...nasbírala jsem hodně zkušeností a motivace do další přípravy. Jak jsi řekl...je to první rok, takže vše pro mě bylo nové, ale užila jsem si to moc. 

Svoji premiéru jsi absolvovala na Arnold Classic. Byla jsi nervózní z prvního vstupu na pódium? Jak sis celou soutěž užila?

Lhala bych, kdybych řekla, že ne.. bylo to fajn, změna prostředí, Španělsko je nádherné, fanoušci, celkově ta atmosféra byla famózní! Bylo to zvláštní, jít na pódium, ještě s takovou konkurencí. Nemyslela jsem si, že postoupím. Nakonec jsem se v Juniorkách umístila na 10. místě, a to pro mě bylo největším úspěchem. Druhý den jsem bojovala ještě v kategorii žen, bohužel bez postupu.

Představila jsi se ve skvělé formě. Co jí předcházelo? Jak dlouho jsi se připravovala na letošní podzim a jak příprava vypadala? 

Příprava byla náročná, ale tak to má být! Jinak bych takovou formu neměla...Příprava trvala pouze pět měsíců, necelé 4 měsíce objem a potom dieta.

Druhá soutěž tě čekala o týden dále a jednalo se rovnou o Olympia amateur Europe. Zde jsi se nedostala přes brány seminfinále. Nicméně i tak jsi se prezentovala velmi hezky. Jak ale ty sama hodnotíš svoje vystoupení a výsledek? 

Bojovala jsem o semifinále, ale bohužel, bez postupu. Se svojí formou jsem byla spokojená i s výsledkem. Vím o svých nedostatcích, takže se na to teď zaměřím. 

Na které soutěži se závodilo lépe, v Madridu nebo v Praze? 

Upřímně, lépe jsem se cítila v Madridu, jak jsem řekla, celková atmosféra byla super, závodníci, fanoušci, obrovské expo, moc jsem si to užila.

Jistě pro tento rok nekončíš a čekají tě další soutěže. Co tedy bude dál? Kde se na tebe můžeme těšit?

Rozhodla jsem se pro tento rok skončit a zahájit přípavu na jaro.

No a když už se bavíme o budoucnosti, tak jaký je tvůj sen v BIKINI kategorii? 

V budoucnu se opět budu zaměřovat hlavně na zahraniční soutěže, takže uvidíme...Ráda bych se dostala na profesionální úroveň, ale to chce samozřejmě čas.

Za svoji formu a přípravu vděčím hlavně svému trenérovi (Martin Dvoro), který mě podporoval v dietě a dotáhl to se mnou až do konce.

Děkuji ti za rozhovor Luci a těším se na tvoje budoucí vystoupení v kategorii BIKINI. 

Přidej se k 36 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________