Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do you even Youtube - 50/2015

Do you even Youtube - 50/2015

Předvánoční pokračování "Do you even Youtube" je zde a sním i ta nejlepší videa ze světa kulturistiky a fitness. Co všechno se v minulém týdnu událo ve fitness? Podívejte se na přehled těch nejlepších videí od Honzy Kavalíra. 

Do you even Youtube - 50/2015

Video se vzpěračem Mohamenem Ehabem, který se rozcvičoval v tréninkové hale MS v Houstonu, se vám hodně líbilo. Mnozí z vás vůbec nechápali, jak může dospělý chlap disponovat takovými kloubními rozsahy. No tak už to u vzpěračů je. Proč se tedy nepodívat na další video z tréninkové haly, které vzbudilo velký ohlas u fanoušků. Tentokrát půjde o asi nejslavnějšího vzpěrače na světě, kterým není nikdo jiný, než Rus Dmitry Klokov. Dmitry už svou soutěžní kariéru ukončil, ale to vůbec neznamená, že mu šla síla nějak dolů. Naopak. On na sobě stále dře a dělá si nové a nové rekordy. Ten poslední si nechal na tréninkovou halu MS v Houstonu. O co šlo? Trh z visu od kolen. Ve videu máte možnost vidět část jeho rozcvičky a všechny pokusy až k zmiňovaným 200kg. Úžasné, že? Schválně si to zkuste i vy. Zvládnete pětinu jeho výkonu? Já myslím, že i zde budou mít někteří problémy.

Kdo sleduje Do you even Youtube pravidelně, tak už ví, že můj nejoblíbenější druh videí jsou kolaborace dvou youtuberů. Tou poslední, která se dostala do Do you even Youtube, je spolupráce Christiana Guzmana a Mattyho Fusara. Matt konečně po třech letech plánování přijel za Christianem do Houstonu a výsledek je následující video. Kdo je Matt? Matt je Youtuber, který se věnuje fitness, zaměřuje se na sílu, snaží se motivovat okolí a mívá asi 10 tisíc zhlédnutí na jedno video, což už je číslo, které mu i něco vydělá a Youtube se mu tak vyplatí. Takže vlastně další člověk, co žije život, jako Christian. Ve videu si spolu oba borci samozřejmě zatrénují a během toho se pokusí radit formou odpovědí na otázky. V tréninku se pojedou prsa a triceps, takže rady budou zaměřeny na cviky, které potřebujete k procvičení těchto dvou partií. Na konci videa, jak říká název videa, pak máte možnost vidět i souboj v páce. Arm wrestling. Co myslíte, kdo vyhraje? Já očekával remízu, ale tou to neskončilo!

Víte, co je zajímavý sport, ze kterého se lidé dostávají k fitness a cvičení obecně? Parkour. Nebo i free running. Ono je to vlastně stejné, ale někteří lidé zas vymýšlí hlouposti a snaží se hledat rozdíly. Jo, jasně, jedno je pro efekt a druhé je o tom, že to je čistě překonávání překážet účinným způsobem. Tak nějak je ten rozdíl, že? Ale pro mě, jakožto fanouška a diváka, je to to samé. A tak by to mělo být, možná by pak byla tato aktivita populárnější. V Do you even Youtube, co si pamatuji, byl tento sport pouze jednou. Byl tu Angličan Tim „Livewire“ Shieff a nejspíš dělal něco s těmi svými stojkami, kterými se proslavil snad vůbec nejvíc. Žena parkouristka tu zaručeně nebyla. Proč? Protože podle mě jsou holky často dost neatletické a pokud jim náhodou byla tato atletičnost nadělena od rodičů (nebo od Boha, pokud jste věřící), tak rozhodně nedělají parkour. Ale teď se přeci jen našla jedna šikovná parkouristka! Její jméno je Niki Whalen, žije v USA a je sakra dobrá! Umí skákat, má skvělou rovnováhu, koordinaci a je hodně odvážná. Pokud vás zajímá jedno hodně „cool“ video s ní, tak už klikejte na video níže. Mě to bavilo. Já totiž opravdu neviděl dobré parkour video s holkou!

Megsquats se stává také pravidelnou součástí Do you even Youtube. Tentokrát je to její video s kamarádkou Desiree Morgan, která je hodně silná trojbojařka. A také je moc hezká, což uvidíte ve videu. A to je vlastně i důvod, proč jsem já video začal sledovat. Kromě toho, že se Desiree již 4 roky věnuje trojboji, má také sportovní minulost v highland games (něco jako strongman / strongwoman) a bodyfitness (figure v USA). O soutěžích krásy nic neříkala, ale nedivil bych se, kdyby byla třeba Miss Texas. Ve videu můžete poslouchat holky v jejich povídání o cvičení, sledovat je při tréninku, nebo jim prostě jen fandit, ať to co nejvíc napumpují. To je na vás. Jo a ještě je tu možnost prohlídnou si tetování, která Desiree ukáže na videu. Já bych měl asi mlčet. Tady už je asi každému jasné, že jsem se zakoukal. Užijte si video! Nemusíte si ho užít tolik, jako já, aby vás vážně bavilo.

Posledním videem dnešního Do you even Youtube je motivačka od Swagliftu. V hlavní roli pak Milan Šádek. Tak se posaďte, udělejte si pohodlí a užijte si následující video. Motivačních videí se Šádkem přeci není nikdy dost!

zdroj: youtube.com
  •