Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do you even Youtube - 11/2016

Do you even Youtube - 11/2016

Pokračování "Do you even Youtube" je zde i v tomto týdnu. Není nad to, se každé pondělí těšit na ta nejlepší videa, se kterýma se setkáte na našich internetových stránkách. Co všechno se ve světě kulturistiky a fitness za poslední týden událo? 

Do you even Youtube - 11/2016

Většinou se motivační videa objevují až na konci Do you even Youtube, ale tentokrát udělám výjimku. Ihned pochopíte proč. Video Jirky Tkadlčíka je velmi aktuální. Den před odletem do Austrálie, kde bude soutěžit na Arnold Classic, přidal na Youtube své nejnovější video, které se věnuje jeho poslední přípravě. Pokud máte rádi tvrdé silové tréninky, které nejsou o pumpování, ale o tom, že si sportovec zvyšuje svou výkonnost, tak asi Jirku už nějakou dobu sledujete. Jeho tréninky jsou v podstatě jedna velká výzva. Jirka zkouší nové věci a pokrok je tím, co ho žene dopředu. Jeho pokrok pak může být motivací právě pro vás. Proto si tuhle motivačku užijte. Snad se bude líbit.

Každý rok rád přidávám videa z fitness výstav, protože lidi zajímá, jak to tam vypadá a kdo všechno tam je. V loňském roce tu bylo hodně vlogů od lidí z Gymsharku. Pro letošní rok jsem z amerického Arnold Classic vybral video od Regana Grimese. Začnu představením. Regan je 22letý kanadský supertalent, který v letošním roce na Arnold Classic vybojoval mezi amatéry v kategorii nad 100kg druhé místo, když ho porazil jen pozdější absolutní vítěz. Tohle samo o sobě je obrovský úspěch a zároveň důkaz toho, že má před sebou Regan budoucnost, která vypadá vážně dobře. Regan na sobě udělal za posledních 12 měsíců kus práce. Polovina je o tom, že spolu se svým koučem Chrisem Acetem vymysleli plán, díky kterému se z amatéra s potenciálem vypadat dobře stal amatér, který buší na vrata profi kartě. Druhá půlka je o tom, že se z neznámého kluka stal kulturista, kterého zná každý, kdo kulturistiku sleduje trošku víc. Po Arnoldu ho zná těch lidí určitě o dost víc! Po svém úspěchu se totiž vydal na expo, které si prošel bez trička. A že se na něj lidé koukali. Vy se pak můžete na celé video podívat třeba už jen kvůli tomu, že se z něj dozvíte, jak to v Kolumbusu vypadalo. S kým se Regan přátelí a u koho se stavil na stánku? Ve videu vás čeká opravdu dost známých tváří.

Posledním videem na Youtube, jaké jsem viděl, je nejnovější video Milana Šádka. Ten začal svou přípravu na rok 2017. Ano, 2017. Seriál s názvem „The next step“ – Další krok – bude dokumentovat přípravu Milana od března 2015 až do nějaké z jeho soutěží v roce 2017. Aktuálně je v plánu New York Pro a já myslím, že Milan bude pokračovat na více soutěžích v USA, aby se ukázal jak rozhodčím, tak i americkým fanouškům. A pokud bude skvělá forma a štěstí, tak se třeba objeví možnost kvalifikace na Olympii. Uvidíme. V prvním díle The Next step, který s Milanem natáčí takový muž pro všechno od Amixu Ondra Cecetka, Milan tento seriál uvádí a bere nás zase o něco hlouběji do svého života. Čeká nás vaření, motokáry, kryoterapie a trénink ramen. Nech sa páči!

V BodybuildingRev konečně vymysleli něco lepšího, než to, co se objevilo v posledních dvou videích. Tentokrát šlo totiž o souboj v dřepech mezi dvěma borci, kteří stáli proti sobě! 180kg pro 5 opakování v co nejvíce sériích. Jeden vezme činku ze stojanu. Odcvičí 5 opakování a na řadu jde ten druhý. Takhle dokola, dokud jeden z nich nezvládne dokončit celou sérii. Tohle se mi líbilo. Je to opravdu kdo z koho. Stojíte proti sobě a vidíte, jak se soupeř cítí. Můžete si z jeho výrazů v tváří vzít energii navíc, nebo to skoro zabalit, protože ten pohled neustojíte. Kdo se tedy zúčastnil tohoto souboje? Šlo o zápas mezi vzpěračem a strongmanem. Technika proti úsilí. Já měl už od začátku jasno o tom, kdo vyhraje. A měl jsem pravdu. A co vy? Tipovali jste správně?

Éra videí Delray Misfits z posilovny World Gym je bohužel u konce. Ale nebojte, příběh nekončí. Tihle borci sice končí v posilovně, která k prvnímu březnu ukončila svůj provoz, ale zároveň začínají cvičit v nové posilovně, která nese název Palm Beach Gym. Delray Misfits mají i mezi vámi plno věrných fanoušků, a proto tu tohle video prostě být musí. Vím, že byste mi to neodpustili. Vždyť tahle banda jedinečných postaviček je tu už tak dlouho. To, co se děje ve videích Delray Misfits snad ani nejde popsat. Je to hardcore šaškárna, během které se řeší snad úplně všechno. Ve videích vidíte borce cvičit cviky, o kterých jste si mysleli, že by si na ně nikdo netroufl. Při sledování videí často ani člověk nechápe, o co tu jde. Ale víte co? Je to legrace. Je to jako byste natočili tu nejlepší kompilaci podivných momentů ve vaší posilovně a dali to do jednoho videa. Nemůžu se dočkat na první záběry z nové posilovny. Bude to jedna velká jízda.

zdroj: youtube.com
  •