Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Arnold se vrací na soutěžní pódia

Arnold se vrací na soutěžní pódia

Arnold Schwarzenegger - kulturistická legenda, která odstartovala moderní pojetí kulturistiky a dala jí jméno, ohlásila návrat na soutěžní pódia, a to již v tomto roce. 

Arnold se vrací na soutěžní pódia


Podle aktuálních informací uveřejněných na jednom z hlavních zahraničních webů o kulturistice a fitness, se Arnold vrací na soutěžní pódia. A to ne jako promotér, host nebo komentátor, ale jako samotný SOUTĚŽÍCÍ. Na tento soutěžní návrat se připravoval celých 36 let a nyní nastal ten správný čas. "He´s back" a my můžeme věřit a doufat, že nám předvede minimálně formu, se kterou se prezentoval na poslední Olympii v roce 1980. Právě zde pověsil plavky na hřebík a začal se věnovat ne moc úspěšné kariéře herce. 

Arnold by se rád vrátil na soutěží pódia již v tomto roce, a to s cílem dostat se na plánovanou Olympia Masters a pokud plány vyjdou, tak se ukázat i na klasické Olympii, kde by chtěl navázat na svoje sedminásobné prvenství z let předchozích. Rád by tak vyrovnal osm vítězství Ronnieho Colemana. O to pikantnější souboj to může být, protože právě Coleman připravuje svůj pohybový aparát na další tvrdé tréninky a bude tento rok zvažovat právě divokou kartu pro start na Olympii. 

Ještě můžeme doplnit, že příprava pod vedením světoznámého trenéra Tomáše Lukáše a filantropa Filipa Grznára již odstartovala, a to nejen s cílem právě v Olympii, ale i s předpřípravou k natáčení snímku Terminátor 10, který by měl mít premiéru již 18. 6. 2032. Můžeme se jen těšit. Jeho trenéři nám k celému tréninkovému systému a přípravě řekli jediné: "vole mrd**", co tím přesně chtěli říct, není prozatím známo. Nechme se překvapit. 

  •