Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do you even Youtube - 30/2016

Do you even Youtube - 30/2016

Pondělí, i když prázdninové je tu. Počasí v posledních dnech nám příliš nepřálo, o to více se můžeme ale těšit na to, že nás dneska čekají lepší a výživnější videa, která vás jak doufáme zahřejí. Další pokračování "do you even youtube". 

Do you even Youtube - 30/2016

Hodně unikátní video se objevilo na youtube kanálu fitness celebrity Paige Hathaway. Ta si totiž nedávno zatrénovala s obrovským talentem profesionální kulturistiky Dallasem McCarverem. Video sem nepřidávám ani kvůli tomu, abyste si něco vzali z tréninku. Tohle totiž není běžný trénink Dallase, ale takový odpočinkový trénink po soutěži. Video je tady kvůli tomu, protože je neokoukané. 135 kilový profík na tréninku s (krásnou) 55kg fitness celebritou sociálních sítí? Vynikající nápad. Paige má super video pro své fanoušky a Dallas si tréninkem s Paige získal možná tisíce nových fanoušků, což je pro profi kulturistu vždycky super. Čím více lidí vás sleduje, tím větší zájem a podporu ze strany sponzorů dostanete. Video je strašně moc pozitivní. Dallas je chytrý kluk a hned na začátku říká, že ví, že z fanoušků Paige asi nebude moc těch, kterým by se líbila jeho postava a chtěli vypadat jako on. Uvědomuje si to. Dobré intro. Moc chytré. Chemie mezi Paige a Dallasem taky fungovala. A kameraman si natáčení Dallase také užíval. V šoku byl snad ze všeho, co viděl na Dallasově postavě. Jeho lýtka jsou mimochodem větší, jak stehna Paige. Video je plné vtípků, které v typickém kulturistickém tréninkovém videu rozhodně neuvidíte. Užijte si to! Já se u videa chlámal celou dobu.

Crossfit Games se blíží a to znamená vyšší a vyšší frekvenci v přidávání nových videí na oficiální youtube kanál crossfitu. Že jsou Hry vážně blízko, potvrzuje i nejnovější Road to Games video, ve kterém se podíváme do zákulisí přípravy těch dvou nejlepších crossfiťáků současnosti. Loňský vítěz Ben Smith a jeho největší soupeř Matthew Fraser jsou ty dvě superhvězdy, které uvidíte v následujícím videu. Video začíná ranním běžeckým tréninkem Bena Smitha, kterého v 6:45 ráno čekalo 30 běhů na 400 metrů. Tohle video evidentně sledoval i brněnský crossfiťák Michal Merganič, protože jsem viděl tento běžecký trénink i u něj na facebooku. Dobré peklo. Mat Fraser? Jeho trénink je plný bolesti, která přináší výsledky. Mat už není ve škole, což znamená, že nemusí být 10 hodin zavřený v knihovně. Všechen svůj čas věnuje crossfitu. Tedy tréninku. Zlepšování se. Dosažení takové úrovně fitness, kterou nemá nikdo jiný na světě. Mat má jeden jediný cíl a tím je vítězství na Games. Dominantní vítězství. Mat si toho v této přípravě oddřel tolik, že ho nic nepřekvapí. Závod bude mnohem snadnější úkol, než všechny ty tréninky, které za poslední rok odjel. Tohle video má dvacet minut, a pokud jste fanoušky crossfitu, tak si ho rozhodně nenecháte ujít. Za mě zatím ten nejlepší díl Road to Games, a proto tohle video nesmí chybět v Do you even Youtube. Sem prostě patří.

A crossfitem pokračujeme! Road to Games je v tomto týdnu v Do you even Youtube hned dvakrát, což je pecka. Tyhle videa jsou zárukou kvality. Následující epizoda se týká třech bohyň z Islandu. Těmi jsou Sara Sigmundsdottir, Katrin Davidsdottir a Annie Thorisdottir. Tyhle tři holky jsou těmi největšími favoritkami pro rok 2016, takže za mě palec nahoru za tuto epizodu. Ve videu se máme možnost podívat do přípravy na Hry, ve které hrají u hodně lidí prim dvě věci. Strava a samotný trénink. Jak jinak, že? Dozvíme se tedy, jaké bobule a šťávičky si holky dávají ráno pro lepší výkon, nebo jak dobře vypadají v plavkách. Nejlepší částí videa je trénink spolu s Horou, tedy Hafþórem Björnssonem. Ten 180kg strongman, co hraje v Game of Thrones, správně. Thor si pro naše sporťáky připravil vážně solidní tréninkovou jednotku. Letošní Games budou mít totiž také prvky ze strongmanů. S tím se tedy počítá. Už se moc těším! Já budu letos fandit Sáře. Proč? Protože má parádní hlas, stejně jako má další oblíbená crossfiterka Camille Leblanc-Bazinet. Tyhle holky bych mohl sledovat a poslouchat úplně pořád. Všechny holky na Games jsou ale vážně parádní. Hezké v obličeji, silné, méně, nebo více osvalená těla a neuvěřitelně fit. Na tenhle sport se kouká vážně dobře. Budete se letos dívat i vy? Jak moc? Záznamy? Přímý přenos z WODek mužů? Nebo i žen? Nebo jen ženská WODka? Cože? Máte v plánu koukat i na týmy? To snad ne, vy si najdete čas i na masters a teenagery? Wow. Taky se nemůžu dočkat. Games začínají už v úterý! Pokud si můžu nakonec střihnout i krátkou tipovačku, tak moji vítězové jsou následující: Sigmundsdottir, Fraser a CF Mayhem.

Raising the Bar je zpátky! Co prosím? Raising the Bar? Ten dokument, který já považuji za ten vůbec nejrealističtější snímek zachycující přípravu kulturisty? Raising the Bar od Mika Pulcinelly? Ano, přesně ten! Po letech, kdy Mike mluvil o čtyřce, ale datum jejího dokončení bylo v nedohlednu, je tu konečně den, kdy máme možnost dokument sledovat. A to zadarmo! Mike se rozhodl udělat 4ku přístupnou pro všechny na youtube a zadarmo. Všech 11 kapitol tedy naleznete v nejbližších dnech na jeho youtube kanálu.

Já začínám první kapitolou, která dokumentuje život Mika Pulcinelly a navazuje na to, co se událo v Raising the Bar 3. Z chlapíka, který točí svého bratra prakticky při všem (opravdu při všem), se postupem času stal ten vůbec nejznámější tvůrce filmů a videí ve světě kulturistiky. Aktuálně je Mike pod smlouvou se značkou MHP, která má jak dceřinou společnost také značku MuscleMeds, u které byl několik let i Kai Greene. Tento dokument nebude pro každého, ale fanoušci hardcore kulturistiky si v něm přijdou na své. Uvidíte! Mike slíbil plno exkluzivních záběrů, které nikdy a nikde nespatřily světlo online světa. Exkluzivní záběry budou i s Kaiem. Je na co se těšit.

Fitnessek není v Do you even Youtube nikdy dost, a proto po delší době znovu přidávám motivační video z té ženské části fitness. Tohle video ale rozhodně není soft porno, kde uvidíte pouze záběry na prsa, zadky, prsa, zadky a ještě jednou prsa a zadky. Nebojte. Sice si i fanoušci těchto záběrů přijdou na své, chození v legínách na páse ve videu nechybí, ale já bych tohle video charakterizoval asi tak, že fitnessky ve formě si vážně mohou užít léto. Jazmine Garcia, Michelle Lewin, Ashley Horner, Nikki Blackketter, Paige Hathaway, Eva Marie nebo třeba i Markéta Kováčová. Všechny tyto fitnessky uvidíte v tomhle motivačním videu. Užijte si ho! Léto je super! Miluju léto.

zdroj: youtube.com
  •