Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do you even Youtube - 33/2016

Do you even Youtube - 33/2016

Parné léto nám pokračuje dalším pondělkem, při kterém se můžeme dívat na sluneční paprsky lemující krajinu. Abychom vám toto pondělí zpříjemnili, nabízíme další díl "Do you even Youtube" pohledem Honzy Kavalíra. 

Do you even Youtube - 33/2016

Christian Guzman je zpátky v Do you even Youtube! Christian má dva, nebo tři, týdny po soutěži a pomalu se vrací do posilovny. V jednom z jeho posledních videí, které je, jako vždy, točeno formou vlogu, si zatrénoval s celebritou sociálních sítí Buff Bunny (a mnoha dalšími youtubery). Plno youtuberů včetně Christiana teď tráví čas v LA, díky čemuž vznikají různé kolaborace. Také se zde pracuje na zajímavých projektech, které se naplno rozjedou až někdy na podzim. U toho samozřejmě Do you even Youtube chybět nebude. Hlavní posilovnou, do které se chodí cvičit, je populární Barbell Brigade, ve které si například i při své dovolené zatrénovala Olivia Pohanková. Tahle posilovna vážně bere. Cvičí v ni hlavně lidé, kteří mají za cíl silové přírůstky. K tomu je také uzpůsobeno vybavení. Platform pro mrtvoly a klecí na dřepy tu je strašně moc. Snad si užijete video i samotný trénink. V něm totiž přišlo na těžké dřepy. I Christian se při nich hecnul, přestože je takto těžce nejel už měsíce. Zajímavým segmentem byly muscle-upy na hrazdě. Christian mě dost překvapil!

Stone Cold Steve Austin a CT Fletcher na jednom videu? To by v Do you even Youtube rozhodně chybět nemělo. Steve se nedávno zastavil u 57 letého CTho v jeho Iron Addicts Gym v Kalifornii, aby spolu nahráli podcast, který je formou rozhovoru. Stone Cold se ptá a CT odpovídá. Pro fanoušky CTho je tohle video něčím, co zmeškat rozhodně nesmí! Ve videu se dozvíte snad všechno o tom, jak vznikl charakter CT Fletcher. Je to skutečně CT, nebo něco musí hrát? CT také mluví o tom, kdy začal mluvit tak, jak mluví teď. Rozhodně to nebylo jednoduché a chtělo to sebevědomí. Dozvíte se zde také něco o tom, jak se CT dostal k youtube a proč to bylo velmi chytré rozhodnutí. Stone Cold se s CT baví také o tréninku. CTho hlavní princip v tréninku je o tom, aby nikdo nenechal své tělo zvyknout si na trénink. Jeho názor je takový, že musíte v tréninku pořád něco měnit a tělo co nejčastěji šokovat něčím novým. Věří CT v přetrénování? I to se dozvíte. Jak říkám. Pokud jste fanoušky CTho, tak si tohle video nesmíte nechat utéct. A pokud jeho fanoušky, stejně jako já, nejste? Dejte videu šanci. Třeba vás tenhle "MFer" (nejpoužívanější slovo ve videu) překvapí.

Supertraining dobrodružství na letošních Crossfit Games? To je video, které na vás čeká právě teď. Tým lidí okolo Silent Mika a Marka Bella trávil letos čas na Crossfit Games? Proč? Proč by trojbojaři trávili čas na závodech v crossfitu? Protože je to baví, protože milují silové sporty a fitness obecně, a protože mají mezi atlety hned několik kamarádů i sportovců, které Mark Bell sponzoruje. Ve videu kromě hodně crossfiťáků uvidíte například i MegSquats, kterou znáte z Do you even Youtube. Tahle mladá lifterka tráví víc a víc času s crossfiťáky a je možnost, že se do toho také jednou pustí. Ve videu uvidíte i něco z tréninku supertraining borců. Cvičilo se hádejte kde. Barbell Brigade! Wooooo.

Zajímavé video se objevilo na youtube kanálu Raymonda Querida, kterého znáte spíše pod přezdívkou "The Online Coach".  Raymond si ve videu zacvičil s Anthonym Perezem, který má přezdívku ATRAIN. Tenhle trénink je něco úplně jiného, než to, co vidíte u Raymonda obvykle. Tento trénink nebyl o nějakém pracovním objemu, ze kterého vám narostou svaly. Tohle byla jedna velká hecovačka, která určitě bavila protagonisty samotné a bavit bude i vás. Já jsem si video určitě užil. Kluci šli ve videu na velké váhy. Hodně velké váhy. Prvním cvikem ve videu byly tlaky s jednoručkami hlavou nahoru. ATRAIN šel až na 170ky, což je asi 77kg. Raymond si vzal 140ky, což odpovídá asi 63,5kg. Masakr. Doufám, že mě tohle video nenamotivovalo tak moc, abych také dnes zkusil něco bláznivého s jednoručkami. Když to teď ale píšu, tak to nevypadá moc dobře. Achjo. Taky díky kluci. Ve videu přišlo i na striptease. ATRAINův bratr sundal tričko na protisměrky a bralo to. Protisměrky jsou cvik jako dělaný pro ukazování svalů. Při protažení vidíte svalová vlákna od spodku až po vršek prsou a při kontrakci vylezou pruhy. Bere to. Po tréninku přišlo na zajímavé povídání. Raymond normálně cvičí dvě hodiny. ATRAIN s bráchou aktuálně tráví tréninkem asi 35 minut denně. To jsou hodně rozdílné strategie. I tohle povídání vám doporučuji. Raymond Anthonymu položil hodně zajímavé otázky a ten mu dal ještě lepší odpovědi. Za mě nejlepší video od Raymonda v roce 2016. Pecka!

Poslední video znovu motivační. Nevím proč, ale tyhle videa vás stále baví nejvíc. Následující video se mi líbilo už na první pohled. Název "vascularity", tedy žilnatost, to je něco pro mě. Někdy bych řekl, že do posilovny chodím jen kvůli tomu. Tohle video má v sobě plno nových záběrů, které jste ve starších motivačních videích rozhodně vidět nemohli. Nechybí tady Kevin Levrone a ani Jari Mentula. Člověk, který je synonemem pro žilnatost. Užijte si to!

zdroj: youtube.com
  •