Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Do you even Youtube - 33/2016

Do you even Youtube - 33/2016

Pokračování "Do you even Youtube" je zde stejně tak, jako každé pondělí. To dnešní nebude jiné a opět můžeme sledovat ta nejlepší videa, která proběhla po sociálních sítích v posledním týdnu. 

Do you even Youtube - 33/2016

První zastávkou v 138. díle Do you even Youtube je americký stát Connecticut. Konkrétně pak město New Haven, které je domovem pro posilovnu s názvem Montanari Brothers Powerhouse Gym, nebo také New Haven Super Gym. Tato posilovna je Mekkou severovýchodu USA. Trénují v ní pravidelně například Evan Centopani, Callie Bundy, Chris Tuttle, Jose Raymond nebo David Henry. A právě dva borce, které jsem jmenoval na konci, tentokrát uvidíte při tréninku zad v přípravě na Olympii. O video se postaral dle mého názoru nejdůležitější kameraman v současnosti, co se týče hardcore kulturistiky. Dave Bourlet toho má za sebou hodně díky své úzké spolupráci s Jayem Cutlerem, ale jeho budoucnost je snad ještě zajímavější. Aktuálně pracuje pro kanadský web Muscle Insider a videa, které tomuto serveru dodává, ocení snad každý fanoušek hardcore kulturistiky. Snad si tohle video užijete. Jose je na začátku krátké přípravy na letošní Olympii. Nedá tomu snad ani 8 týdnů. Ale to pro Joseho není vůbec málo. On umí jít z 15% tuku na 3% tuku za 6 týdnů úplně bez problému. Miluje život na nízkých sacharidech a 2- 3 hodinách kardia. To je jeho. Alespoň tedy po tu dobu přípravy. David Henry si chce letos po nepovedeném 2015 spravit chuť. Jeho cílem je vítězství, ale i druhé místo za Flexem by určitě bral. A co trénink samotný? To uvidíte sami. Podle mě to Jose šulí. Ale víte jak. Já jsem polotučný 93 kilový větrník. Jose je v top formě 96 kilový špičkový profík, který prohání i Flexe Lewise.

A když už jsme začali videem pro fanoušky hardcore kulturistiky, tak v tom také budeme pokračovat. Třeba se mi po dlouhé době podaří udělat celou epizodu DYEY z videí, která budou trošku tvrdší. Krásných fitnessek sice v DYEY není nikdy dost, ale já mám dnes náladu psát hlavně o kulturistice a sledovat tréninky, kde se vážně něco dělá. Toho fitness a Strength Wars soubojů tu bylo v poslední době až až. Strength Wars ale jen tak mimochodem byly i v minulém týdnu. Naleznete je jako vždy na BodybuildingRev youtube kanálu. Teď je ale čas pro nejnovější tréninkové video Dallase McCarvera. Ten se tuším z Tennessee přestěhoval na Floridu přibližně měsíc zpátky. Konkrétně do Boca Raton, kde s Aaronem Singermanem podepsal smlouvu a stal se členem nové značky Redcon1. Právě Dallas bude její tváří. Vždyť to je on, o koho se fanoušci před letošní Olympií zajímají při neúčasti Kaie Greena vůbec nejvíc! A není divu. Dallasovi fotky budí respekt. 140kg ve formě, která je sakra blízko té soutěžní. Dallas je monstrum! To ostatně potvrzuje i následující video, ve kterém si zatrénoval s kulturistou Dillionem Williamsonem a svým šéfem Aaronem Singermanem. Video se líbilo hlavně na kulturistických fórech. Dallas se při tréninku hrudníku dostal na 200 librové (90kg) jednoručky! Hlavou nahoru! A zvedl je sám, nikdo to nezvedal za něj, jak je v poslední době zvykem. Tohle video vás bude bavit!

Může být tréninkové video tvrdé a něžné zároveň? Bude to pořád hardcore kulturistika? Já říkám, že ano. Tahle holka totiž cvičí tvrději, než naprostá většina profíků! Cass Martin je úžasná. Hned několikrát jsem sjížděl celý její instagram a koukal na její záběry z tréninku. Tuhle holku si zamilujete. Chtěl jsem dokonce napsal "fitnessku", ale za to by mi asi utrhla hlavu. Tohle není fitnesska, tohle je prostě badass holka, která miluje - MILUJE! - silový trénink. A o tom se přesvědčíte i v tomto videu. Trénink zad Cassandry Martin je vážně něco. Ve videu začíná supersérií shybů se stahováním kladky. Techniku nemá vůbec striktní. Naopak. Volná technika, hodně cheatingu, ale přitom procvičuje stále ty svaly, které pracovat mají. Právě takový postup jí dovolí naložit si docela ranec. A to ji baví. Na sotva 60 kilovou ženu vážně super. Nejlepší částí videa jsou stejně ty její pózovačky, kde nahazuje biceps. Je mi jasné, že po vydání tohoto dílu Do you even Youtube přibudou na instagramu Cass nějací ti čeští a slovenští fanoušci. A i fanynky. I ty si ji určitě zamilují. Téměř na konci tréninku si Cassandra bere 45 kilové jednoručky, se kterými jede "kardio" přítahy v předklonu. Jede je pro asi 15 opakování. Ufff. No přiznám se, že jsem tohle video sledoval hned třikrát. Ano, miluju ji!

Ani nevíte, jak moc šťastný jsem za to, že je Antoine Vaillant zpátky. Moc jsem se o toho kluka bál. Jednu dobu to s ním vypadalo vážně špatně a mohlo to dopadnout jakkoliv. Už jsem si i říkal, že je mi jedno, jestli se vrátí ke kulturistice. Hlavně ať se uzdraví. Nejsem si jistý, jestli jsem někdy do Do you even Youtube psal, co přesně s Antoinem bylo. Celou dobu jsem díky Ericu Schwartzovi z Universalu věděl, že má Antoine problém s chozením na party a těžkými drogami. Ten problém měl dlouho, ale konec roku 2014 a celý rok 2015 to bylo hodně špatné. Antoine o tom konečně také veřejně promluvil a to v jeho videu "ANTOINE VAILLANT - Q&A 2016 #1 - WHY I WAS NOT ABLE TO COME BACK Q IS ANSWERED", které můžete vidět na jeho youtube. Je staré asi tři dny. Pojďme ale k videu, které sem přidávám. Jedná se o společný trénink Antoina s dalšími dvěma špičkovými kanadskými kulturisty. Jednoho z nich určitě znáte. Je jím mladý profík Regan Grimes, který vybojoval profi kartu na Arnoldu v Brazílii. Trénuje ho Chris Aceto. Tím druhým je pak Dorian Hamilton. Moc dobrý chlapík a také budoucnost kanadské kulturistiky. Jak vypadá ultimátní trénink paží v podání třech srandovních borců, kteří milují trénink v posilovně? Šup, zapněte si video a nechte se inspirovat!

Dnešní Do you even Youtube má být hardcore a já jsem moc rád, že se mi téma povedlo dodržet. Do budoucna ale nesmím zapomenout na Director's Cut, což je seriál dokumentující přípravu na soutěž kategorie men's physique. Připravuje se majitel australských Massive Joes a seriál vážně stojí za to. Bude to našlapané. Pojďme ale k poslednímu videu. Hardcore je tedy pořádně a dokonce je to i takové to motivační video na konec. Je to motivačka s tím nejlepším sparingem v historii kulturistiky. Už víte? Nápověda číslo jedna. Dorian Yates. Nápověda číslo dva. Anth Bailes. Nápověda číslo tři. Nasty. Ano, správně! Nasty Leroy Davis. Tenhle chlápek je úžasný. Miluje kulturistiku. Což ale asi všichni, co jsou hardcore a v posilovně opravdu dřou a vychutnávají si každý trénink. Tohle video doporučuji opravdu těsně před tréninkem. Nakopne vás!

zdroj: youtube.com
  •