Tento článek obsahuje dlouho neaktualizovaná sdělení. Doporučujeme vyhledat článek novějšího data publikace.

Prom-In & Fitness Institut Natural cup 2016 - pozvánka

Prom-In & Fitness Institut Natural cup 2016 - pozvánka

Ti nejlepší naturální kulturisté a fitnessky z celé Evropy se sejdou v říjnu v Brně, aby poměřili svoje síly. Nenechte si tuto soutěž, která je plánována již na 8. 10. 2016 utéct a přijďte zafandit skvělému sportu. Generálním partnerem soutěže je značka Prom-in, pořadatelem soutěže je vzdělávací zařízení Fitness Institut. 

Prom-In & Fitness Institut Natural cup 2016 - pozvánka


Naturální kulturistika se v tom nejlepším světle a kvalitě vrací po dvou letech do Brna, kde změří svoje síly nejlepší evropští kulturisté a fitnessky. Díky našemu internetovému magazínu, který se stal hlavním mediálním partnerem soutěže, můžete být u toho a sledovat aktuální dění. Na co se tedy již 8. 10. 2016 můžete těšit? 

Slovy pořadatele: "Naturální kulturistiku jsme měli v Brně již dvakrát, a to v letech 2012 a 2014, Nyní, po dalších dvou letech na tuto (již téměř) tradici navazujeme a přinášíme další soutěž naturální kulturistiky a fitness. Předchozí dva ročníky byly v duchu Mistrovství ČR s otevřenou účastí. Nyní jsme se posunuli o kousek dál. Nepořádáme soutěž na jaře, ale na podzim, což znamená logicky pohárovou soutěž evropského formátu. 


Po vzoru let předchozích a zejména prvního ročníku, jsme vybrali sportovní halu s dostatečnou kapacitou a komfortem pro závodníky. Ne nadarmo se můžeme v tomto případě opřít o silné zázemí, které nám Brno (jako sportovní centrum Moravy) nabízí. Budeme tedy připraveni na "nápor" více jak stovky kvalitních závodníků z Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska nebo Německa. Všechny tyto výpravy a mnohé další zvažují svoji účast a my se těšíme, že dorazí s co největším počtem závodníků. 


Celý program bude začínat v 10.00 semifinálovými koly, které jsou čistě sportovní. Slavností finále je pak naplánováno na 16.00 tak, abychom okolo 20.00 končili vrcholem soutěže, a sice souboji o absolutní prvenství. V případě této soutěže jsme si vyjednali "zvláštní" stav, kdy budou o absolutní prvneství bojovat i kategorie physique a bikini. Samozřejmě také kategorie kulturistiky mužů. 

Naším cílem je do Brna přivést naturální kulturistiku v té největší síle a já věřím, že tomu tak i bude, a že nám jako diváci pomůžete s podporou tohoto krásného sportu. Přeci jen, všichni jsme jedna fitness rodina."


Celé dění mů§žete sledovat před FACEBOOK UDÁLOSTI, které jsou pravidelně aktualizovány a zásobovány informacemi o soutěži, účasti nebo například vstupenkách. Právě ty se dostaly do útoku fanoušků, najdete je pod tímto odkazem: NÁKUP VSTUPENEK

Nyní nám nezbývá nic jiného, než se těšit na sobotu 8. 10. 2016

  •