5 rad, jak nabalit fitnessku

Jan Caha
Jan Caha 18. 5. 2016
Uložit článek
5 rad, jak nabalit fitnessku

Už nějaký ten pátek přemýšlíte nad holkou, kterou potkáváte téměř každý den ve fitku. Vždy se jen přihlouple usmějete a čekáte, až vám letmý úsměv opětuje. Pokud se tak stane, čeká vás ten den skvělý trénink. Pokud ne, chodíte kolem ní a stále se přihlouple usmíváte. Možná už si v tomto bodě řeknete, co je sakra špatně, že jste spíše za zoufalce než svůdníka. Následujících pět rad by vám mohlo pomoci "nabalit" bikini fitnessku, kterou v posilovně potkáváte. 

Holka z posilovny je jasná výhra. Miluje to, co milujete vy. Sdílíte zálibu ve cvičení, dokonce chodíte i ve stejnou dobu. Problém "co s volným časem" tedy máte vyřešený. Zároveň si můžete ze seznamu vyškrtnout i "problém" s tím, že jíte trochu divně – ona totiž jí úplně stejně divně a možná ještě divněji, protože rozpoznává rozdíly mezi druhy rýže. Pochopila důležitost koření ve stravě a dokáže to maso, které tak často jíte úplně beze všeho, proměnit v tu nejchutnější lahůdku. Dokonce má i další prvky ideální partnerky. Chápe program "sport" na pračce a ví, co dělat, když vám věci do fitka páchnou, ať děláte, co děláte. 

Tak kde je teda zakopaný pes? Copak ona sama tady tyto aspekty ve vás nevidí? Vždyť byste mohl být naprosto ideálním partnerem! Řeknu vám smutnou pravdu – pravděpodobně nevidí. Přeci jen, ve fitku převažuje mužská populace. Pro ni jsou všichni takřka stejní a pokud zrovna vy nějakým příjemným způsobem nevyčníváte z řady, máte problém. Musíte slečnu z fitka něčím ohromit. Výhoda je ta, že můžete jen a jen překvapit. Jak byste tedy mohli zabodovat? 

5 rad, jak nabalit fitnessku
obrázek z googleusercontent.com

1/ Pozvěte ji na první rande

Tady máte značnou výhodu. Zatímco normální lidé musí složitě vymýšlet, co by asi jejich protějšku líbilo a jak ji uchvátit, vaše volba je jednoznačná. Fitness centrum přece nabízí spoustu zábavy a potěšení, dokážete se tam uvolnit, dokonce se tak cítíte jako doma a pokud by šlo do extrému v komunikaci, tak vybruslíte sérií benchpressu. 

Napište jí na facebooku nebo jen tak letmo prohoďte, že jste ji viděli cvičit. A že tedy cvičí velmi hezky a vy sami byste s tím měli problém. Zde ona cítí, že může mít trochu navrch, a jako každý fitnessák se nenechá dlouho pobízet a bude vám to chtít ukázat na tréninku. To je vaše chvíle, kupte nové obepnuté funkční tričko, vyperte boty a nahoďte precizní účes. Jdete do boje. Co na tom, že opravdu na tréninku nebudete stíhat. Už si dokážete vyměnit více než jen letmý pohled a úsměv. Už spolu budete počítat a dýchat, a to jsou body navíc. Nastudujte si také některý ze cviků i s technikou a hezky ho odprezentujte. Přeci jen, učitelé a mentoři jsou v kurzu, a když se jim aspoň trochu přiblížíte, o to lépe. 

Na závěr tréninku nebuďte škrt. Pozvěte ji k baru na decku proteinu, vyhoďte všechny svoje znalosti o stravitelnosti bílkovin a přidejte i nabídku BCAA. Sice odmítne, ale vidí, že se staráte. 

2/ Doneste jí něco na zub

Kašlete na všechny čokolády a sladké blbinky. Stejně má dietu a viděla by vás jako toho, kdo jí chce její cestu pokazit. To, po čem touží, je arašídové máslo. Pokud chcete být romantičtější, vezměte kešu. Pokud naopak tvrdší a chlapáčtí, postačí arašídy. Pokud si jí hodně vážíte, zvolte obohacené proteinem či například s příchutí kokosu nebo čokolády. S předáním si dejte záležet. Nestačí pouze vrazit krabičku či skleničku do ruky a říct: "Tady máš máslo." 

Musíte to pěkně zabalit – není potřeba do balicího papíru, stačí do milých slov. Zkuste jí říct: "Koupil jsem ti něco skvělého a chutného, co je základem sportovní výživy, dodá ti zdravé tuky a můžeš to jíst každý, každičký den, ráno, večer, přes den, prostě kdy jen budeš chtít. No a až ho dojíš, tak ti donesu další." Právě poslední věta je na celé vaší historce nejvíce lákavá, proto vězte, že se s vámi bude chtít už za dva dny vidět znovu. Přesně to bude doba, kdy dojí poslední lžičku. Pokud se týden neozvala, tak nezoufejte. Pravděpodobně se hned první den přejedla tak, že ještě dnes má ledvinovou koliku. Však ona ale zavolá. 

3/ Běžte s ní nakupovat 

Běžně byste zřejmě navštívili jeden z velkých obchodních řetězců a tam hledali ideální dárek. Nevím jak vy, ale já jsem těm dámským hadříkům nikdy nerozuměl. O to méně kabelkám. Nevím, jestli se mi líbí nebo ne, je to prostě kabelka. 

Vy máte ale daleko snazší možnost. Najděte si speciálku s fitness oblečením nebo rovnou s Freddy jeans. Nachystejte si kreditní kartu a zalichoťte jí, jak jí legíny nebo Freddy krásně sedí, a že její zadeček je zkrátka TOP. Přesně to chce fitnesska slyšet. Je to zvláštní, ale bikinky jsou jediné holky, které chtějí slyšet, že mají velký a hezky kulatý zadek. Nebojte se tedy zdůraznit i tuto přednost, a to i přes to, že to není třeba ještě úplně pravda. Protože až jí budete radit s tréninkovým plánem, tak jí tam tajně šoupnete účinné cviky na zadek a uvidíte, že to bude hned lepší. 

Pokud nechcete utrácet za oblečení, může tato rada skvěle pasovat i na nákup v různých "healthy food shopech". Vezměte ji právě sem a jistě si společně užijete objevování skrytých zákoutí zdravých potravin a pochutin. Neříkejte to ale svému okolí, opravdu bychom vypadali jako komunita divně. 

4/ Udělejte si hezký víkend 

Není nad společný víkend. Každá jiná slečna by možná naplánovala výlet na Macochu, oběd v restauraci nebo poflakování se po Aqualandu. Ale vy ne, ráno si skočíte na lehké kardio, přitom nakoupíte na ranní proteinové palačinky, nachystáte vejce a připravíte tu nejlepší kávu, kterou zvládnete. No a pak navrhnete, že se pojedete podívat na nejbližší kulturistické a fitness závody, které se aktuálně konají. Nedokážete si představit přece lepší den než den plný motivace, závodníků, barvy a pohárů. Kupodivu tato zábava bude tentokrát zábavná i pro slečnu, která sedí vedle vás. Večer můžete zajít na skvělý steak s grilovanou zeleninou a večer zakončit v posteli u Terminátora nebo Pumping Iron s dietní colou. Není nad klasiku. 

5/ Vyberte s ní plavky a šperky na soutěž

Já vím, že tohle je pro vás španělská vesnice. Nicméně se nenechte zastrašit a ukažte, že vás to zajímá. Flitry, kamínky, látky, podšívky a barvy – to všechno se stane alespoň na chvíli středobodem vaší pozornosti. Z dámského časopisu se naučte pár jednoduchých frází typu: "Myslím, že by ty plavky mohly být více nařasené," nebo "Ta královská modrá krásně podtrhuje barvu tvých očí." Co na tom, že vy znáte základní pastelové barvy a každá modrá, ať je to blankytná modř, královská modrá, tyrkysová či kdejaký jiný odstín, je pro vás zkrátka jen další modrá. Ukažte, že máte zájem. 

Rady jsou hezké, ale realita je na vás. Já vám jen přeji, ať se vám konečně ta holka od baru podívá do očí a řekne: "Udělala bych ti maso se zeleninou."

Přidej se k 33 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
2 Líbí se mi Uložit článek
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________
  • ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________ ________

    ____________________