SPALOVAČ TUKŮ GRENADE THERMO DETONATOR - recenze 2.část

Jan Kern
Jan Kern před 8 lety
8 minut čtení
SPALOVAČ TUKŮ GRENADE THERMO DETONATOR - recenze 2.část
1

Ve chvíli, kdy jsem se o granátu dočetl, jsem si říkal že je to další spalovač, který ničím nepřekvapí, možná jen obalem. Po důkladnějším prostudování a přečtení referencí na internetu jsem si ale začal obrázek upravovat. Definitivní rozhodnutí začít s užíváním a následnou recenzí přišlo po použití jediného vzorkového balení – 4 kapsle.

V době začátku užívání jsem již opět nějaký ten týden pravidelně cvičil, ale o spokojenosti s mojí postavou po stránce uložení tuku se nedalo hovořit. Tehdejší fyzický stav připisuji hlavně časovému vytížení v práci a nezodpovědnosti při volbě jídla. Ono to vlastně probíhalo tak, že během 10-ti hodinové pracovní doby jsem se k plnohodnotnému teplému jídlu nedostal a večer následovalo známé luxování ledničky.

Nyní si určitě plno z vás říká, proč jsem si již nějaký zázračný mix pilulek nenamíchal již dávno předtím, když se každý den motám kolem desítek různých druhů látek podporujících spalování tuku nebo růst svalové hmoty. Samozřejmě jsem naprostou většinu z toho zkoušel, nutno napsat, že i s docela dobrým výsledkem, nicméně granát mě zaujal vysokou dávkou účinných látek v jedné kapsli a především prezentací výrobku. Neslibuje zázračné výsledky, vychází z referencí a  zkušeností uživatelů.

Jméno: Jan Kern
Věk: 24 let

Zaměstnání:

  • provozovatel fitness prodejny a eshopu
  • student 5.ročníku FSpS MU v Brně

Zájmy:

  • spánek, posilovna, práce

Oblíbené jídlo a pití:

  • hovězí domácí hamburger, tonic, jemně perlivá voda

Spalovač tuků Grenade Thermo Detonator recenze aktin.cz

Rozhodnutí začít s užíváním bylo tedy na světě. Jak jsem již psal, představu o tom jak Grenade učinkuje jsem si udělal už po použití jednorázového balení. Začal jsem tedy s doporučeným dávkováním 2xdenně 2 kapsle, jedna dávka ráno a druhá před cvičením, ve dnech volna jsem si dávku omezil pouze na 2 kapsle během dne. Uvedené dávkování se zpočátku jevilo 

jako dobré a při cvičení mělo dobrý účinek, již po první dávce jsem se při cvičení výrazně zpotil a hlavně se mi nechtělo z posilovny domů. Při cvičení jsem pozoroval i docela zajímavý stav a to, že mě nic nebolelo v důsledku vyčerpání. Během cvičení mého tolik neoblíbeného břicha jsem si odbyl pátou sérii ve stejném tempu jako první a úsměv  na tváři se neztrácel. Nevím, která ze složek je za toto zodpovědná, nicméně to nyní zpětně hodnotím jako velice kladný jev.

Co se týče stravy bylo potřeba také něco změnit. Rozhodně již nebylo možné jíst 1-2 denně a potom po těle chtít nějaký extra výkon. Na druhou stranu byl tento test určen pro běžné uživatele, kteří občas neudrží disciplínu a zhřeší.

Grenade Termo Detonator recenzeUdělal jsem si tedy jednoduchý plán a to jíst takřka stejné množství jídla jako před používáním granátu, ovšem s tím rozdílem že si jej rozdělím do více porcí během dne. Tím jsem si zajistil, že jsem každé 2-3 hodiny měl přísun nějakého jídla a nehladověl jsem. A vůbec jsem neměl problémy jako Michal, který se musel do jídla spíše nutit, chuť mi zůstala.

Uběhl týden a měl jsem za sebou 4 tréninky v posilovně. O nějakém hubnutí nemohla být prozatím řeč, nicméně jsem se cítil dobře, možná i lépe než kdykoliv jindy při držení nějaké diety a používání doplňků podporujících spalování tuku. Netrpěl jsem hlady, cvičilo se mi velice dobře, nasazení v tréninku bylo o hodně intenzivnější než před testem ale absolutně bez problému nebo jakýchkoliv příznaků fyzické vyčerpanost. Prostě jsem měl pořád dost energie.

V průběhu druhého týdne jsem však začal pociťovat mírné snížení účinku po použití dávky 2 kapslí. Patrně se projevila adaptace na obsažený kofein v Grenade a proto jsem se rozhodl si poupravit dávkování. Nyní jsem používal pouze 3 tablety před cvičením a ve dnech volna 2 tablety během dne. Opět jsem byl na vrcholu účinku Grenade. Nicméně se dostavily menší obtíže se spánkem ve dnech volna, párkrát se mi totiž podařilo vzít si dávku 2-3 hodiny před spánkem. Spát se mi potom chtělo, ale po cca 10-20 minutách jsem se probudil a byl vyspaný. Takže přišlo další pravidlo – nebrát grenade méně jak 5 hodin před spánkem. Ve dnech, kdy jsem měl večer trén

ink, jsem tento jev nepocítil, patrně jsem vyčerpal stimulaci grenade dostatečně během cvičení.

Grenade Thermo Detonator

Dny ubíhaly a já si všiml, že již není kam posunout pásek, prostě jsem byl na poslední dírce a kalhoty pořád byly u kolen. Tato chvíle byla naprosto zlomová pro další použití a motivaci do tréninku, protože jsem konečně viděl výsledky. Nyní jsem již nebral Grenade jako zásadní prvek, který mi pomůže shodit nějaké to kilo ale jen jako doplněk. Už to nebyly 3 zelené tabletky před cvičením, které by vyvolávaly pocity euforie ale vlastní uvědomění, že jsem to dokázal a opět jsem spatřil alespoň náznak břišních svalů . O tom, že jsem za těch 6 týdnů shodil pár kilo na správných místech nebylo pochyb a byl jsem tedy velice spokojený. Dalším velice příjemným překvapením bylo výrazné zlepšení výkonnosti. Nemyslím tím výdrž na rotopedu, protože jsem během testu aerobní aktivitu nezařazoval. Proč ne? Jednoduše nebyl důvod, zapotil jsem se dost i při běžném tréninku. Podařilo se mi ale zlepšit výkony v benchpressu na již slušných 130kg, což je myslím na výkony v dietě, kdy jsem během 6-ti týdnů shodil cca 5kg docela slušná váha.  

Měření tuku - In Body

Výsledek mého měření v den začátku a na konci testování
mereni tuku  - dne 16.2..2011 - Jan Kern mereni tuku na konci - dne 25.3.2011 - Jan Kern
Měření na začátku: 16.2.2011 Měření na konci testu: 25.3.2011

Jak je vidět z výsledků měření po měsící užívání jsem shodil takřka 5kg, což odpovídá úbytku 5,2% tělesného tuku. Dalším velice zajímavým výsledkem je přírůstek 0,5kg čisté svalové hmoty. Grenade se tedy dle mého názoru osvědčil dokonale.

ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ
Grenade Thermo Detonator
Složení: Grenade Thermo Detonator patří k tomu nejlepšímu ve své kategorii, co nyní nabízí trh ČR. 9/10
Účinnost: stimulace do treniku na vysoké úrovni, při dávkování v pozdějších hodinách mírné problémy se spaním, které jsou ale vzhledem ke složení naprosto pochopitelné, oceňuji zvláštní jev navození dobré nálady 9/10
Efektivita: dle výsledků z měření je patrný velice dobrý efekt Grenade 10/10
Poměr cena/užitná hodnota: výrobek patří ke dražším, nicméně ve většině případů je zbytečné navyšovat doporučené dávkování, takže při přepočtu ceny na jednu užívanou dávku je cenově srovnatelný.
8/10
Celkem 9/10

Grenade thermo detonator - spalovač tuků - logo

VÝHODY A NEVÝHODY
Grenade Thermo Detonator
Klady [ + ] Zápory [ - ]
- spalovač funguje - občasné pálení žaludku
- bez nutnosti užívat další přípravky - nepraktický obal
- výrobek s jasným složením oproti jiným spalovačům především z USA - cena
 

aktin.cz golden award - doporučuje

Redakce Aktin.cz uděluje produktu - spalovači tuků - Grenade Thermo Detonator ocenění Aktin.cz - Doporučuje - GOLDEN AWARD, za velmi kvalitní a funkční spalovač tuků, který těžko hledá na současném tuzemském trhu konkurenci. Gratulujeme!

Závěrem bychom rádi poděkovali společnosti ForActiv.cz za poskytnutí produktu Grenade Thermo Detonator k našemu testu a p. Marku Šimáčkovi za měření podkožního tuku na systému inBody v brněnskému BigOne Fitness.

Byl ti článek užitečný?
Jo, super! Bohužel ne

Diskuze k článku