Muscle Pharm Combat Powder - megarecenze všech příchutí proteinového nápoje

Michal Hubík
Michal Hubík před 8 lety
Muscle Pharm Combat Powder - megarecenze všech příchutí proteinového nápoje

První dojmy

Již na první pohled na balení mě přepadl pocit, že tady si dal někdo záležet. Design obalu a celkové provedení, je jedinečné a v porovnání s drtivou většinou konkurence vyniká svojí propracovaností. Etiketa vypadá velmi dobře, decentní šplíchanec s příchutí splní svůj účel a detaily jako vystoupnuté logo MusclePharm či nápis "Hardcore series" jsou příjemným zpestřením. Právě tyto drobnosti však dělají z produktu při prvním kontaktu "něco víc" a je vidět, že výrobce si dává na designové prezentaci záležet.

Balení je matně černé s praktickým uchem sloužícímu k přenášení, které pravděpodobně využijete hlavně při transportu proteinu domů na své místo. Pro někoho, kdo protein často přenáší, však může být toto "ucho" vhodným doplňkem. Dále si všimnete, že balení je o něco menší, než je obvyklé. Je tomu skutečně tak. Proteinu je 1,8kg, oproti běžným 2,27kg.

"Právě tyto drobnosti však dělají z produktu při prvním kontaktu "něco víc" a je vidět, že výrobce si dává na designové prezentaci záležet."

Složení

"Proprietary blend - patentovaná směs". Dvě slova, která tak neradi vidíme na produktech z americké produkce. Jelikož USA je země patentů, trademarků, ochranných známek a všeho možného chráněného zákonem, je na základě těchto údajů těžké hodnotit složení. Na druhou stranu v zemi, ve které je výroba doplňků sportovní výživy velký business, se není moc čemu divit, jelikož značka investuje nemalé peníze na promo a reklamní kampaně. Svoje know-how si pak chrání trademarkovanou směsí, která je dle jejich výzkumů pro svůj účel ideální.

Jelikož jde o vícesložkový protein s postupným uvolňováním, skládá se z 5ti hlavních zdrojů bílkovin. Hlavní složkou by měl být syrovátkový izolát, následuje syrovátkový hydrolyzát, micelární kasein, syrovátkový koncentrát a v nakonec vaječný albumin.

Na obalu Combatu nalezneme informaci o přidaných BCAA a L-Glutaminu, nicméně vše je součástí patentovaného blendu, tudíž nevíme "kolik tam čeho vlastně je". Součástí složení je taky chvályhodné zařazení trávících peptidů a přidání extra vlákniny navíc. Tyhle dvě věci spolu s kvalitou použitých surovin učují celkovou stravitelnost, ale o tom víc  v samostatné kategorii později.

INFORMACE OD VÝROBCE OHLEDNĚ SLOŽENÍ:

Jak jsme slíbili, tak také činíme. Trvalo to dlouho, ale nakonec se nám povedlo informace ohledně poměru jednotlivých druhů bílkovin získat přímo od výrobce. Tady jsou.

Proteinová složka Muscle Pharm Combat Powder se skládá z:

- 65% je syrovátkový proteinový komplex z cehož je

> 40% syrovátkový koncentrát

> 35% syrovátkový izolát

> 25% syrovátkový hydrolyzát

- 25% micellární kasein

- 10% vaječný albumin

Na základě těchto údajů pak můžeme říct, že Combat má skutečně vyvážený poměr kvalitních proteinových zdrojů a jde o dobře sestavený vícesložkový protein.
Ve prospěch značky však jednoznačně referují naše výsledky testů na obsah bílkovin v proteinových přípravcích, ve kterém se Combat umístil na nejvyšší příčce, jelikož svůj udávaný obsah proteinů dokonce o 5% překonal, což je na výrobek z USA nevídaný údaj.

Pojďme se ještě zamyslet nad poměry těchto bílkovin. Jak již jsem říkal, komplex proteinů je krásně vyvážený a dalo by se říct, že zastoupený poměr těchto složek skutečně pracuje tak, jak má. Rovnovměrné zastoupení syrovátkových proteinů v komplexu, albumin i pěkných 25% micelárního kaseinu nám zaručuje postupné vstřebávání bílkovin a to je právě to, co od vícesložkového proteinu chceme nejvíce - aby naše svaly nepřešly do katabolického režimu ani delší dobu po jeho požití, přičemž je zaručeno pozvolné uvolňování živin do svalů v rozvleklém časovém období. Zastoupení hydrolyzátu pak dělá z Combatu i vhodný přípravek k užívání bezprostředně po tréningu (nejlépe s přidanými jednoduchými sacharidy), v případě diety, pak samotný nápoj bez cukrů.

Neříkám, že Combat se po tréningu vyrovná čistému Hydrolyzátu, to v žádném případě, je však možnou alternativou pro ty, co nemají, ať už z finančních, prostorových, nebo čístě pohodlných důvodů, několik druhů proteinů, je právě vícesložkový protein s takovým poměrem bílkovin a obsahem syrovátkového hydrolyzátu ideální.

VÝSLEDKY LABORATORNIHO TESTU NA % BÍLKOVIN/100G - MUSCLE PHARM COMBAT

Výsledky laboratorních testů Muscle Pharm Combat powder

"Pokud je mléko hodně studené, je potřeba k dokonalému rozpuštění trochu déle šejkrovat. Při jeho ochutnání pak ale následuje velmi plná a krémová konzistence s vynikající chutí."

Pohled naturálního kulturisty a odborníka na výživu Bc. Jendy Cahy na MusclePharm Combat.

Proteinový přípravek Combat od společnosti MusclePharm je vícesložkovým proteinem. Na jeho výrobu byly použity tři zdroje bílkoviny, a sice syrovátka, vaječný albumin a kaseinový protein. Jeho složení napovídá, že se jedná o kvalitní produkt.

Syrovátková bílkovina je v proteinovém přípravku zastoupena hned ve třech variantách, které jsou dostupné na trhu. V proteinovém přípravku Combat je použit syrovátkový koncentrát, syrovátkový isolát a syrovátkový hydrolyzát. To, v jakém procentním zastoupení jsou jednotlivé formy syrovátkové bílkoviny zastoupeny v konečném produktu, bylo v době psaní této recenze neznámé. Velmi pozitivně však můžeme hodnotit použití hydrolyzované syrovátkové bílkoviny ve výsledném produktu, která by měla pomoci rychlému nástupu uvolňování aminokyselin do krve.

Velmi kladně také můžeme hodnotit použití micelárního kaseinu, který je pro tělo lépe využitelný, a to díky menším proteinovým částicím oproti kaseinu vápenatému. Věřím, že trend bude nasvědčovat tomu, aby i další výrobci začali do svých vícesložkových a nočních proteinů přidávat micelární kasein.

Poslední složkou  v proteinovém přípravku Combat je klasický vaječný albumin, tak jak ho známe i z českých proteinů. Kvalitní zdroj bílkovin, který je nedílnou součástí vícesložkových proteinů.

Podíváme-li se na etiketu, zjistíme, že Combat také ujíždí na módní vlně, která zachvátila umělá sladidla. Tato módní vlna se jmenuje sukraloza. Pro ochucení je tedy použita právě ona, ale i umělá  sladidla. Jaký je jejich vzájemný poměr však etiketa neuvádí.

Nemalou pochvalu si zaslouží i přidání trávících enzymů do proteinového přípravku. Naše velmi zatěžované žaludky a tenká střeva, tak budou vděčné, že jim trochu s trávením pomůžeme i exogenně.

Celkově je tato „sedmdesátka“ od společnosti MusclePharm povedenou záležitostí, a to i po ochutnání recenzované příchuti cookies and cream, která většinou nepatří k mým oblíbeným. Produkt si jistě najde své místo na proteinovém slunci a zařadí se po bok vícesložkových velikánů, jako jsou PhD Pharma Blend, BSN Syntha 6 nebo stálice Syntrax Matrix.


Rozpustnost, struktura, stravitelnost a v neposlední řadě chuť

Po složení jde pravděpodobně o tři hlavní faktory, které určují, jestli nás protein "baví" či "nebaví" užívat. Na první pohled by se dalo říct, že zejména na chuti nezáleží, ale kdo už nějaký ten proteinový suplement má za sebou, ví moc dobře, o čem mluvím.

1.) Rozpustnost

Rozpustnost ve vodě: Naprosto bez problémů. Stačí párkrát "zamávat" shakerem a protein je dokonale rozpuštěný. Nepoužívám v shakeru mřížku, ani balónek, přesto se prášek nikde neusadil a dokonale promíchal. Protein má po rozmíchání lehkou pěnu, která se z povrchu poměrně rychle vytrácí.  Osobně nemám rád proteiny s nadměrným množstvím pěny, jelikož zhoršuje jeho stravitelnost. Vzduch, co do sebe dostanete spolu s pěnou, přece musí někudy odejít ven, což zejména pro okolí není vždy nejpříjemnější záležitostí. U proteinů které přehnaně pění pak můžete při jejím vynechání přijít i o pár gramů bílkovin, které byste jinak bez starostí přijmuli.

Rozpusnost ve vodě se dále liší dle příchutí. Některé jsou zcela bez problémové a s některými můžete mít občas malý problém v podobě vzniklých hrudek. Ty jsou však skutečně minimální a stačí udělat pár pohybů shakerem navíc, které je spolehlivě odstraní.

Rozpustnost v mléce: Taktéž v pohodě. Pokud je mléko hodně studené, je potřeba k dokonalému rozpuštění opět trochu déle šejkrovat a je vhodné použít mřížku, nebo mixér. Není to však nutností. Při jeho ochutnání pak ale následuje velmi plná a krémová konzistence s vynikající chutí.

2.) Struktura

Protein je velmi lehký, ale ne vodový. Lehce nadýchaný, s lehoučkou pěnou. Dost mi připomíná strukturu proteinů od Scitec Nutrition, ale po důkladném šejkrování je v něm méně pěny a má trochu hustší konzistenci, i když neobsahuje na rozdíl od Scitecu zahušťovadla. Tu zajišťuje právě přidaný micelární kasein. Jak již jsem nakousl, protein od Muscle Pharm neobsahuje žádné zahušťovadla (xantalovou nebo guarovou gumu) a podobné "pocitové" přísady, které by mohli ovlivnit vlastnosti proteinu - zejména jeho stravitelnost. Za tento rozumný krok si Muscle Pharm u nás připisuje malé plus, protože velká část amerických i tuzemských výrobců do proteinů neustále sypou tyto přísady, pouze za účelem vylepšení jinak vodové konzistence.

MusclePharm Combat powder - recenze vícesložkového proteinu - odměrka prášku MusclePharm Combat powder - recenze vícesložkového proteinu - uvnitř balení

Už samotná odměrka prášku vypadá lákavě.

Muscle Pharm Combat - CnC uvnitř balení.
   
MusclePharm Combat powder - recenze vícesložkového proteinu - prášek v shakeru MusclePharm Combat powder - recenze vícesložkového proteinu - po šejkrování
Proteinový prášek uvnitř šejkru. Combat Powder - Cnc bezprostředně po šejkrování.
   
MusclePharm Combat powder - recenze vícesložkového proteinu - pěna pomalu ustupuje MusclePharm Combat powder - recenze vícesložkového proteinu - po odstání
Pěna po odstání pomalu ustupuje.

Zhruba 3 minuty po šejkrování se ale

pořád určité množství drží.

3.) Chuť

Cookies and Cream / CnC - [Sušenky se smetanovou náplní]

Přiznám se, že tuto příchuť běžně vůbec nekupuji a už vůbec nevyhledávám, zdá se však, že Combat v této příchuti je trefa rovnou do černého. Jde o nejlepší cookies and cream, jaký jsem kdy měl a možná o jeden z nejlepších proteinů vůbec. Je to první cookies and cream, u kterého jde při ochutnání jednoznačně identifikovat sušenkovo - smetanovou chuť. Protein obsahuje miniaturní kousky sušenek, které na rozdíl od jiných, skutečně jsou kousky sušenek, nebo tak alespoň chutnají. Příchuť se každopádně povedla. Ještě třeba dodat, že Combat v Cookies and cream je docela dost sladká záležitost, zejména v mléce může někomu přijít příliš sladký. Mě však jeho chuť skutečně "dostala" a pokaždé jsem se na něj těšil. Žádný odpor nenastal ani po snězení celého kyblíku :-).

"Protein obsahuje miniaturní kousky sušenek, které na rozdíl od jiných, skutečně jsou kousky sušenek, nebo tak alespoň chutnají."

Chuť ve vodě: Tak dobrá jak jen ve vodě může být. Méně sladký než v mléce. Méně hustý než v mléce, ale pořád moc moc dobrý.

Chuť v mléce: Neuvěřitelně dobrá. Při míchání  v mléce hrozí závislost na jeho konzumaci. Pokud chuť ve vodě hodnotím 9/10, v mléce by pak měl Combat dostat alespoň 11/10, protože ten skok je tam skutečně obrovský. Jde pravděpodobně o jeden z nejchutnějších proteinů v mléce, který jsem kdy vůbec měl. Míchání v mléce však nelze z hlediska využitelnosti moc doporučovat, protože i když chutná výjimečně dobře, zhorší se tím jeho stravitelnost i finální nutriční hodnoty výsledného nápoje.

Chuť v ovesných vločkách (ovesné kaši): Jelikož jde o instantizovaný protein - je podpořena jeho rozpustnost, tak při užití ve vločkách doporučuji dávat méně vody/mléka a protein namíchat do hustší ovesné kaše, která pak nabyde konzistence "akorát na jídlo". Při konzumaci proteinu s ovesnou kaší vždy záleží na kvalitě použitých vloček a mléce. Pokud je obojí ok, budou vločky s Combatem chutnat slušně, na můj vkus je ale výsledek příliš sladký.

Cookies and cream však dle mého názoru není vhodná příchuť k „dochucení“ ovesné kaše. Ostatní příchutě jsou dle mého názoru vhodnější a zejména Čokoláda - arašíd. máslo, nebo vanilka jsou v ovesné kaši výborným ochucovadlem.

Banán -  [Banana cream]

muscle pharm combat powder - odměrka banánového proteinu muscle pharm combat powder - banánový protein
Odměrka banánové příchutě proteinu ...po rozmíchání

Banánová příchuť Combatu není tak dobrá jako Cookies and cream, pořád však jde o nadprůmerně vydařenou příchuť. Trochu mi vadil lehounký syntetický ocas. Naopak krémovost a nadýchanost je u banánu ze všech příchutí největší a v mléce jde zase o velmi chutnou záležitost. Celkově rozhodně nejde nedoporučit. Na druhou stranu nejde o mého chuťového favorita.

Vanilka -  [Vanilla]

Odměrka vnailkové příchutě muscle pharm combat powder - odměrka vanilkového proteinu po rozmíchání
Odměrka vanilkové příchutě proteinu ...po rozmíchání

Velmi velmi povedená chuť. Američani všeobecně (dle mého názoru) neumí udělat dobrou vanilku. To se však u vanilkového Combatu diametrálně mění, jelikož vanilka patří mezi čtyři nejlepší příchutě tohoto proteinu. V mléce jde o perfektní vanilkový shake. Ve vodě je ale vanilkový Combat také výborný. Příchuť je sladšího charakteru s lehce vodovější konzistencí. Samotná chuť je ale velmi povedená a výrazná.

Bobulovité plody/Lesní ovoce -  [Triple Berry]

muscle pharm combat powder - odměrka proteinu triple berry muscle pharm combat powder - odměrka triple berry po rozmíchání
Odměrka triple berry příchutě proteinu ...po rozmíchání

Dle mého názoru jde o nejhorší příchuť ze všech šesti, ve kterých se Combat Powder vyrábí. Protein voní úplně stejně jako příchuť fruit punch u předtréninkovky Assault od téže značky. Je tedy jasné, jaká aromata zde výrobce použil. Výsledná příchuť je v začátku dobrá, ale má nepříjemný syntetický ocas. Rozhodně jde ale pořád o dost "pitelný" protein a rozhodně nehrozí, že by nebyl poživatelný. Jenom prostě nemá na vysoce postavnou laťku ostatních příchutí.

Čokoláda -  [Chocolate milk]

muscle pharm combat powder - odměrka čokoládového proteinu muscle pharm combat powder - odměrka čokoládového proteinu po rozmíchání
Odměrka čokoládové příchutě proteinu ...po rozmíchání

Jedním slovem vynikající. Pokud patří čokoláda mezi vaše oblíbené příchutě, určitě ji vyzkoušejte právě v podání Combatu. Synonymem pro kvalitní čokoládovou příchuť v proteinech všeobecně byl po roky Protein stack od Champion Nutrition, zejména díky použitému kvalitnímu kakau. Combat bych dokonce označil za lepší Champion, jelikož ten mi přišel vždy trochu nahořklý. Combat je sladší, ale jinak jde o prakticky totožnou chuť.

Pozor však na jednu věc. Jelikož Combat obsahuje stejně jako Champion kakaový prášek, je potřeba být opatrný na jeho ředění. Vždy použijte trochu více vody jak je běžné (alespoň 300-350ml), protože jinak kakaový prášek způsobí nahořklou chuť. Důležité je, že Combat vyšší množství vody bezproblému zvládne a je výborný, kdežto Champion již v takovém množství vody trochu "ztrácí dech" a je nevýrazný, proto se mi u něj nedařilo najít takový ten "zlatý střed" kdy by chuť byla perfektně vyvážená jako v případě Combatu.

Čokoláda-arašídové máslo -  [Chocolate peanut butter]

muscle pharm combat powder - odměrka čokoládo-arasšídového proteinu muscle pharm combat powder - odměrka čokoládo-arašídového proteinu po rozmíchání
Odměrka proteinu příchutě čokoláda-arašídové máslo ...po rozmíchání

Možná ještě lepší jak čokoláda. Krásně voňí. Chuťově bez chyby. Lze krásně definovat arašídy s čokoládou, prostě výborná záležitost a například v shaku s rozmixovaným banánem jde o dokonalé potréninkové obžerství. Doporučuji všem nedůvěřivým k typickým americkým příchutím, aby právě tuto vyzkoušeli.


MusclePharm Combat - proteinový přípravek - recenze

4.) Stravitelnost

Samostatná kapitola, kterou je docela složité hodnotit, jelikož je dost individuální. Po požití mě protein vůbec "nenadme", jak dokáží některé jiné výrobky (zejména s Promilem mám velmi nepříjemné zkušenosti). Ke zlepšení stravitelnosti by měla hlavně přispět přidaná vláknina, kvalitní zdroje bílkovin, minimum laktózy odfiltrované mikrofiltrací a trávící enzymy.

Během dne o něm ani nevím. Plynatost žádná, nicméně před spaním se občas může objevit, ale pořád je to poměrně v pohodě a dost záleží na tom, co během dne sníte.

Celkově bych ale hodnotil stravitelnost na vícesložkový protein, jako velmi dobrou. Při psaní tohoto článku tomu je již přes tři mesíce, co Combat Powder pravidelně užívám a celkově jeho stravitelnost hodnotím kladně. Sem tam může způsobit lehkou plynatost, ta je ale skutečně minimální a dá se bez problému přejít.

Minule jsem psal o nepříjemné zkušenosti se stravitelností v mléce před spaním, nicméně tato zkušenost byla pravděpodobně způsobena jiným jídlem, které jsem ten den konzumoval, jelikož od té doby (po dobu cca 3 měsíců) jsem již žádné problémy podobného charakteru nezaznamenal.

MusclePharm Combat Powder - recenze vícesložkového proteinu

MusclePharm Combat Powder
Hodnocení chuti
Muscle Pharm Combat powder - recenze - cookies and cream

Cookies & Cream / CnC
[Sušenky se smetanovou náplní]

9/10  
Nejlepší cookies and cream, který jsem doposud měl. Krásně voní. Chutná přesně, jako tmavé sušenky se smetanovou náplní, akorát v tekuté formě. I když nejsem fanouškem této příchutě, tak tahle je prostě skvělá a patří mezi nejlepší, co jsem kdy měl. Chuť se navíc nepřejí, právě naopak. Termín "Long term taste" by si měl MusclePharm na etiketu otisknout stejně jako Myofusion od Gaspariho.
Muscle Pharm Combat powder - recenze - cokolada Chocolate Milk
[Čokoláda]
9/10  
Super čokoláda. Jedna z nejlepších, kterou vůbec můžete v Česku koupit. Použití kvalitního kakaa, zde odvede svoji práci. Jde prakticky o sladší verzi "legendárního čokoládového Championa" s příznivými údaji na etiketě.  
Muscle Pharm Combat powder - recenze - banán Banana cream
[Banán]
7,5/10  
Pořád velmi dobrá, nicméně jde o slabší s rodiny šesti příchutí. Jemný, nicméně zřetelný chemický ocas sráží jinak příjemnou chuť i vůni dolů.  
Muscle Pharm Combat powder - recenze - vanilka Vanilla
[Vanilka]
9/10  
Kdo říkal, že američaní neumí vanilku? Muscle Pharm Combat se vyjímá v šedém průměru amerických vanilkových proteinů. Jde o vynikající volbu i k ochucení ovesných vloček.  
Muscle Pharm Combat powder - recenze - triple berry Triple Berry
[Bobulovité ovoce]
6,5/10  
Nejslabší z příchutí, ale pořád dost "pitelná". Vůní identická s příchutí fruit punch u Assaultu, chutí však připomíná spíš sladké umělé jahodové bonbóny. Chuť sráží hlavné syntetický ocas, který je dost výrazný. Rozhodně ale nejde o průšvih, protein lze bez problémů vypít a pravidelně užívat.  
Muscle Pharm Combat powder - recenze - cokolada-arasidove maslo Chocolate peanut butter
[Čokoláda - arašídové máslo]
9/10  
Velké překvapení v dobrém slova smyslu. Chuťově vynikající čokoláda s vůní arašídů. Osobně se jedná o moji pravděpodobně nejoblíbenější příchuť ze všech. Je zase poměrně dost sladká, ale né příliš.  
  Celkem 8,3/10  

Verdikt

Sám za sebe musím říct, že jsem šel do recenze Combatu s velkým očekáváním, která se skutečně potvrdila jako oprávněná. Dle mého názoru jde o jeden z nejlepších proteinů na současném (nejen) tuzemském trhu a buďme rádi, že si ho v ČR můžeme díky spolehlivé distribuci koupit. Jde o perfektně složený vícesložkový protein s nejmodernějšími ingrediencemi (přidané BCAA, Glutamin, trávící enzymy). Je použit prakticky ideální poměr jednotlivých druhů bílkovin s obsahem micelárního kaseinu i syrovátkového hydrolyzátu. Má vynikající příchutě z nichž 4 jsou jedny z nejlepších, co vůbec můžete u nás koupit. Nepění, nenadýmá, dobře se rozpouští, skvěle chutná ve vodě a ještě lépe v mléce. Obsah bílkovin na 100g potvrzený laboratorním testem dokonce vyšší jak výrobcem deklarovaný údaj.

Nevím jak vy, ale já nic víc od vícesložkového proteinu nechci, proto uděluji značce Musle Pharm za její proteinový blend téměř absolutní hodnocení.

ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ
MusclePharm Combat Powder

Složení: Bezchybný vícesložkový protein. Obsah bílkovin na 100g potvrzený laboratorním testem. Poměr použitých druhů bílkovin taktéž bez jediné výtky. Přidání BCAA, L-Glutaminu a trávících enzymu jsou jenom extra bonusem navíc.

10/10

Chuť:

Zde Combat opět exceluje. 4 z 6ti příchutí jsou doslova exkluzivní a zbylé dvě přinejmenším bezproblému "pitelné". Protein je na naše poměry sladší, mě osobně však vyhovoval.

8,3/10
Stravitelnost: Zde nemám větších výhrad. Jelikož je můj trávicí systém docela dost citlivý (Promil je pro mě vstupenka na wc), byl jsem s Combat proteinem spokojen.
9/10
Poměr cena/užitná hodnota: Jde o novinku na trhu, která si (prozatím) drží cenu poměrně vysoko, ale zdaleka nejde o nejdražší protein na trhu, přitom složením, chutí a kvalitou směřuje k metám nejvyšším.
8,5/10
Celkem 9/10

AKTIN.CZ UDĚLUJE PROTEINU MUSCLEPHARM COMBAT POWDER TATO OCENĚNÍ

 
Aktin.cz oncenění - GOLDEN AWARD Aktin.cz oncenění - GREAT TASTE Aktin.cz oncenění - LABORATORY TESTED
     
Aktin.cz finální verdikt
VÝHODY A NEVÝHODY
MusclePharm Combat Powder
Klady [ + ] Zápory [ - ]
+ nezpůsobuje "nadmutí"
- lehce nadprůměrná cena
+ exkluzivní chuť - občas obtížnější manipulace s odměrkou
+ lehká, nadýchaná konzistence
- z počátku (může) způsobovat plynatost
+ bez přidaných gumových směsí a jiných zahuštovadel
- příchuť triple berry a banán zaostávají za ostatními
+ slazen sukralózou
 
+ všestrannost použití
 
+ vytříbený design
 
+ výsledek v laboratorním měření  
+ přidané BCAA, L-Gltaumin a a trávící enzymy  
Doporučená MOC je 1150,- Kč. Bežná cena na internetu je 990,-Kč.

MusclePharm Combat - promo - recenze proteinu

Revasport.cz na aktin.cz

Děkujeme autorizovanému dovozci - společnosti Revasport s.r.o. za zprostředkování produktu MusclePharm Combat Powder.

aktin.cz internetový obchod se sportovní výživou, proteiny, spalovače tuku a další

Děkujeme partnerskému eshopu - aktin.cz za darování produktu k testu.

Komerční sdělení:

MUSCLEPHARM COMBAT POWDER + VZOREK MP ASSAULT ZDARMA NYNÍ V AKCI ZA 929,- Kč!

aktin.cz - proteiny, gainery, spalovače, grenade thermo detonator - akce - banner

Diskuze k článku