Acra Kinezio tape

Acra Kinezio tape - diskuze k produktu

Tejpy a náplasti

Acra Kinezio tape - pro podporu pohybu i regeneraci

Kinesiologický tejp je speciálně navržená pružná páska ze směsi 85% speciální bavlny a 15% pružné hmoty Spandex pro použítí při kinesiologickém tejpování. Tejp je voděodolný - umožňuje plnohodnotné použití i při styku s vodou - pro venkovní i vodní sporty. Přitom je zároveň prodyšný, aby nedocházelo k nadměrnému pocení pokožky pod ním po aplikaci. Lepidlo je vyrobeno z nealergenního polyuretanu, který neobsahuje žádný latex nebo jiné chemické příměsi. Tejpy po aplikaci zajišťují plný rozsah pohybu, nijak ho neomezují.

Tejp má elasticitu 170 - 180%, čímž zaručuje poddajnost při zachování stálého napětí na těle. Elasticita tejpu je stejná jako je elasticita pokožky. Funkce tejpu je založena na principu povzbuzení, aktivaci nervové a oběhové soustavy, která pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu. Po nalepení tejp zvyšuje proudění lymfatického a krevního oběhu, zároveň dochází ke snížení tlaku na cévy a stimuluje kožní receptory. Všechny tyto faktory pozitivně ovlivňují a urychlují proces hojení.

Nespornou výhodou kinesiologického tejpu je šetrnost ke kůži a možnost pohodlné aplikace bez omezení, a to celodenně. Doporučená aplikace je 4-5 dní pro jedno nalepení tejpů. Kinezio tejp je využíván nejen sportovci, ale i fyzioterapeuty, chiropraktiky a lékaři z mnoha oborů.

Acra Kinezio tape v bodech:

  • voděodolné vlastnosti
  • nealergenní a bez chemických příměsí
  • elasticita 170 - 180 %
  • materiál: 85 % speciální bavlna, 15 % Spandex
  • rozměry: 5 cm x 5 m / 2,5 cm x 5 m
Hodnocení celkem
4.3 / 5
13 hodnocení
Doporučuje
92 %
12 z 13 uživatelů

Dlouho nevydrží

Přínosná recenze?

Kinezio Tape

Výborně přilne, drží dobře

Přínosná recenze?

priemer

Obcas slabsia prilnavost na exponovanych partiach (kotnik, chodidlo) - vydrzi max 24h. pre ine partie moze byt vyborna.

Přínosná recenze?

Za tuto cenu,funguje dobře

Přínosná recenze?