4,6
46 hodnocení

Výborná!!!

Miluji čokolády - tato je velmi silná, stačí kousek a hlavně si ji vychutnat! Příjemná a intenzivní chuť, která mi připomínala datle/švěstková povidla! Není sladká, je to opravdu kvalitní hořká čokoláda.

Kvalitka

Scháněla jsem kvalitní čokoládu a našla jsem tuhle. Musím si jí teda šetřit protože je maličká a není nejlevnější. Ale stojí za to.

Nejlepší čokoláda

Za mě je tato čokoláda jedna z těch nejlepších! Její konzistence je úplně jiná, než u ostatních čokolád, je taková dost "jemná", má velmi příjemnou chuť a hlavně je kvalitní! :)

nic moc

chuťově nic moc, příliš hořká, ale na roztopení/k vaření dobrý

Čokoláda

Říkala jsem si, co všichni mají na té drahé čokoládě.. a tak jsem si jí musela koupit abych zjistila co je to za "zázrak" a teď už můžu říct, že to chápu.. je to něco neskutečnýho! I když je cena vzhledem ke gramáži čokolády docela vysoká, tak určitě stojí aspoň za vyzkoušení :)

Nejlepší čokoláda

Chuťově se naprosto nedá srovnávat s "čokoládami", které koupíte běžně v obchodu. Zatím jsem měla jen příchuť kokos/ananas, tuhle kombinaci miluju, jen teda čokoláda trochu víc tekla (možná kvůli kokosu), což jí ale na chuti nijak neubralo :)

Nejlepší čokoláda

Opravdu nejlepší čokoláda, kterou jsem kdy měla. AJALA vrátila čokoládu do kategorie zdravých potravin, kde bývala kdysi dávno, když se do ní ještě necpaly tuny cukru, mléka a dalších věcí. Příchuť kokosový krém ve mně nejdříve vyvolala očekávání, že bude plněná, ale kokos zde byl použit na zjemnění celé čokolády a výsledná chuť se dost podobá mléčné, vysokoprocentní čokoládě. Opravdu si je nemůžu vynachválit :)

Kvalita a skvělá chut

U Ajala čokolád u mě převládá kvalita nad kvantitu!!! Čokolády maličké a cena není nejnižší, ale rozhodne za to stojí!!! Opravdu výborne !!! Jemná chut a výborná konzistence.

Super

Výborné čokolády

Mňam

Chutná skvěle. Kvalitní čokoláda.