Aktin Arašídové máslo

4,5
38 hodnocení

Neurazí, nenadchne

Tohle máslo mě spíše zklamalo. Po tom, jaké bomby Aktin v poslední době vypouští, jsem čekala opravdu něco výjimečného... ještě zkusím jemné, ale crunchy varianta za mě nic moc, R3ptile nepřekonáno... v porovnání s jinými značkami je to ale i tak nadprůměr, proto 7 hvězd. :)

1

dokonale hladké

Skvělé arašídové máslo. Naprosto jsem mu propadla v kombinaci s citrónem, sojovkou, hoisin omáčkou/medem a s nějakou zeleninkou, tofu a ryží nebo nudlema. A i na výrobu domácích sladkých snacků je boží!

1

Zavislost

Neskutečný. V jednoduchosti je krása. Super poměr cena/kvalita. Rozhodně to jednou sklenicí nekončí

Číslo 2

Favorit u mě zůstává MP, ale Aktin mu solidně šlape na paty, jen je oproti MP trochu nasládlejší

Boží!

Skvělá textura a konzistence, výborná chuť. Na povrchu se nesráží olej, jako třeba u másla od MyProtein. A super průhledná dóza, takže víte, kolik vám ještě zbývá. Jediná vada na kráse je, že mizí strašně rychle. :(

Ber ho

Luxusní arašídové máslo

Nejlepší arašídové máslo❤️

Nemám slov🤤

Bohužel zklamání..

Dneska jsem si koupila tohle arašídové máslo a opravdu se na něho těšila po tolika pozitivních recenzích, bohužel pro mě je to jedno velký zklamání. Určitě oceňuji velké kusy arašídů, ty jsou tam fakt TOP! ale ta chuť.. po spolknutí mi zůstane taková divná pachuť v ústech.. ani nevím jak to popsat. Ale co už.. jak se říká 100 lidí 100 chutí, za mě ale každopádně opravdu ne.

kolegyně

objednala sem kolegyni a je moc spokojená, pekla z nich sušenky a prý je pojedla celá rodina :D

Úžasné!

Naprosto skvělá a plná chuť, velké množství arašídů! Rozhodně doporučuji.