Aktin Creatine (Creapure®)

4,7
70 hodnocení

5kg nahoře během měsíce

2

Chuť – Kreatin mi dává opravdu zabrat abych ho vypil. Chuť a rozpustnost je naprosto strašná. Efektivitu ovšem nevylučuju.

1

Nevím co si myslet – Je to můj první creatine a nevím co si myslet. Vadí mi špatná rozpustnost. Vypít ho mi dá vážně zabrat. Zajímalo by mě jestli je to tak i u jiné značky?

1
Ahoj Nelo, zde může vadit poměr vody - zkus tedy rozmíchat ve větším množství nápoje a pořádně zamíchat např. lžičkou ;-)

Super! – Skvělý suplement, nemůžu si na nic stěžovat :)

3

Suplement, který naprosto zbožňuji a nedám na něj dopustit. Nerozpouštím si ho ve vodě, ale klasicky si dám odměrku rovnou do pusy a zapiji vodou, je to tak pro mě nejjednodušší. :) Určitě vyzkoušejte!

praktické balení , dobrá rozpustnost

Kreatin funguje, o tom žádná. Ze začátku mi vadila rozpustnost, ale pak jsem přešel na způsob, kdy si tu odměrku kopnu do pusy a zaliju vodou. Pak to je v pořádku. Trpím krátce.

Paráda – Dělá co má :)

Super! – Super kvalita za super cenu :)

Super doplněk stravy! – Jestli používám nějaký doplněk stravy, tak "stálice" je u mě právě kreatin! Jeden z mála suplementů, který má opravdu smysl nějak dodávat a já osobně jsem spokojená s tímto od Aktinu! :)