18
zodpovězených dotazů
Dobrý den, mohu se zeptat jestli je vhodné tento přípravek brát i když mám vysoký cholesterol? Konkrétně jde o familiární hypercholesterolemii, prášky na to zatím neberu ale brzy tak učiním. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, je možné tento fat burner užívat dlouhodobě? Děkuji.
Dobrý den, přítelkyně si Již nějaký čas Hlídá stravu a pravidelně cvičí. Teď však ráda koupila i nějake doplňky stravy, aby celou snahu podpořila. V první řadě by si ráda koupila nějaký spalovač. Rád bych se zeptal, zda může nějaký spalovač užívat i v případě užívání léků na vysoký tlak a léků na poruchu funkci ledvin (na odvodnění) Případně prosím o doporučení vhodného spalovače. Děkuji a přeji hezký večer
1
Dobrý den, je možné tento spalovač užívat i při kojení? (11 měsíční dítě) Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, je mi 16 let, tak jsem se chtěla zeptat zda by nemohl mít doplněk stravy aktin fat burner nějaký nepříjemný dopad na hormonální změny v průběhu dospívání.
Ahoj, mám dotaz k dávkování. Cvičím odpoledne/večer, tudíž bych měl podle doporučení brát spalovač 30 min před snídaní a 2 hod po obědě. Je nějaký zvláštní důvod proč brát zrovna půl hodiny před snídaní? Teď při dietě jsem zvyklý snídat jen protein hned po probuzení, takže bych spalovač dal nejradši rovnou i s proteinem. Sníží to nějak jeho účinnost, nebo proč se má brát půl hodiny před snídaní?
Můžu v den, kdy si vezmu spalovač pít kávu i zelený čaj? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, mohu užívat tento spalovač společně s l karnitinem?
Hezký den, jakou dávku v mg EGCG obsahuje jedna kapsle prosím? Dočetla jsem se, že vyšší dávky EGCG poškozují játra. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, mám dotaz zda se musí používat každý den? A kdybych potom přestala užívat tak jestli to bude mít nějaký vliv na výkon a energii? A jestli je to vhodné i pro mne, 18 let 60kg a 170cm a chodivám běhat 5x týdně? Předem děkuji za odpovědi.