4,5
68 hodnocení

Naprosto skvělý :)

Nikdy předtím jsem žádný spalovač nevyzkoušela a upřímně jsem se toho trochu bála, tenhle od Aktinu mě ale hrozně příjemně překvapil. :) Nemám pocit, že dostanu infarkt ani nejsem nijak přehnaně "nahajpovaná". Celkově se mi pak ale vždycky cvičí s větší chutí (hlavně pokud jde o kardio) a domů odcházim zpocená jako blázen. Takže za sebe určitě doporučuji!

21

Nakopne, zapotíte se a necítíte se rozťěkaní!

Byla jsem ze začátku trochu skeptická, že to mě tabletky nakopnou, až takovým tím nepříjemným způsobem, jak jsem zvyklá u ostatních produktů a byla jsem hrozně mile překvapena! Samozřejmě, že žádný spalovač nás nespasí, ale tenhle dokáže snahu opravdu pěkně podpořit, nakopne a hlavně po něm nejsem "roztěkaná". Moc mě vyhovuje a určitě doporučuji :)

4

Bomba! 🔥💦

Aktin FatBurner používám jako nakopávač a musím říct že je to naprostá BOMBA! Navíc 💯% přírodní složení... Co dodat, AKTIN opět zazářil! 🔥💪🏼❤️

3

Naprostá spokojenost 👏🏻☺️

Nezáleží na tom zda cvičíte pár dní, týdnů nebo dlouhé roky. Vybrat správný spalovač tuků není za mě jednoduchý jednoduchý úkol. Základem je pochopit fungování spalovače, protože se žádným spalovačem nezhudneme za noc. Z vlastních zkušeností mohu říci, že jsem vyzkoušela již několik spalovačů od různých značek. Mojí poslední značkou byl právě spalovač od Aktinu. S jistotou mohu říci, že je velmi efektivní s rychlým nástupem a co mě na nejvíce zaujalo a překvapilo, je jeho velký podíl přírodních složek, což se u jiných spalovačů opravdu nevidí. 🍀 Za mě tedy jasný a kvalitní favorit mezi spalovači.

3

Nakopne a rozpálí

Poznám, když si ho vezmu. :) Potím se víc, vyšší tep, větší chuť cvičit. Určitě budu kupovat dál.

1

Asi funguje

Nemám zkušenosti s nakopávači, takže nemůžu porovnat s jinými produkty. Ale za mě minimálně jako placebo funguje. Vypozorovala jsem na sobě, že když si vezmu před tréningem, tak podavám lepší výkony a nejsem tak unavená oproti tomu, když si zapomenu vzít a cvičím jen "sama za sebe". Beru jen 2 tablety před tréningem, ale i tak je ten rozdíl znatelný. Nemám žádné "návaly", prostě mám jen víc energie.

Neskutečné

Stačí mi dvě kapsle před tréninkem muaythai (mám cca 56kg, 159cm) a efekt neskutečnej.

Naprostá bomba

Nevěřil jsem, ale po prvním použití jsem hodně rychle uvěřil. Neuvěřitelný nakopávač, co vás udrží v tempu, při síle a v maximální pozornosti. A po cvičení máte ještě spoustu sil si zatancovat. :D Opravdu 10/10 a veliké díky Aktinu.

Klobouček

Zkusila jsem jen vzorek, ale příjemně povzbudí aspoň do pozdního odpoledne. Dřív jsem si často kupovala red bully a takový, protože jsem už kolem druhý odpoledne byla unavená, utahaná, a to mam jít ještě do práce. Beru celou pikslu

Super

Vždycky jsem si po něm přišla taková více energická, takže super.