9
zodpovězených dotazů
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu kombinovat hořčík a melatonin na spaní? Je nutný alespoň 2 h odstup? Děkuji moc za odpověď.
Dobry den, rad bych se dotazal na slozeni produktu. Uvadite, ze 3 kapsle obsahuji 375mg horciku coz je 100% RHP. Jelikoz RHP by melo vychazet z elementarniho magnesia, ktereho je u bisglicinatu cca 14% v davce. Rozumim tomu spravne, ze ve 3 davkach je neco kolem 2500mg horciku bisglicinatu, coz by se bajvoko rovnalo tech 375mg elementarniho horciku? Nejsem odbornik, proto se ptam. Predem dekuji za odpoved :)
Dobrý den, zakoupila jsem tento hořčík jelikož mě zaujalo, že je vhodný pro vegany. Když čtu upozornění pro alergiky je zde napsáno, že může obsahovat stopy mléka a ryb, což mě přijde, že se vylučuje. Můžete mi prosím vysvětlit nějak podrobněji jak to tedy je? Děkuji.
Dobrý den, je možné užít všechny tři tobolky ráno? pokud vezmu před spaním, hůře se mi usíná. Děkuji
Dobrý den, v jakou denní dobu je nejlepší tento produktu využívat? Před jídlem nebo po? Zapíjet pouze čistou vodou? Ráno nebo večer? Děkuji ;)
Dobrý den, můžu užívat i jen jednu kapslí denně? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Kolik je přesně bisglicinátu hořečnatého v jedné tobolce? Nemyslím čistý hořčík, ale sloučeniny. Ptám se proto, že u Zinku v komentáři tvrdíte, že je bisglicinatt hořečnaty osbažen 10mg, a obsah je též 10mg, čili bud špatně odpovědel kolega, nebo máte špatne napsané složení. Jak je to tedy u obou případů? Bisglicinátu je kolik a kolik z toho je čistý hořčík, díky.
Zdravím, je nutné polknout kapsle celé? To prostě nedám, v tomhle mám už od dětství blok. Jak moc je špatné, když vysypu obsah na lžičku a spolknu jako sypký prášek?
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli uvedené množství 125 mg je hmotnost bisglicinátu, nebo přepočteno na čistý obsah hořčíku?
1