Aktin Kokosový olej ve spreji

4,8
97 hodnocení

S Aktin produkty jsem byla vždy velmi spokojená, bohužel kokosový olej ve spreji mě zklamal. Kvalita samotného oleje je dobrá, ale obal naprosto selhal. Použila jsem ho pouze dvakrát. Potřetí jsem přišla do kuchyně a zbytek produktu byl vylitý na lince, prostě všechen sám vytekl. I pokud by to byl pouze vadný kus, za tu cenu si radši koupím klasický kokosák ve sklenici.

Ahoj, moc nás mrzí, že olej není v pořádku, tohle určitě není standard. Obal se mohl během cesty naťuknout ;-/ kontaktuji tě do mailu! Díky za feedback.

Super věc!

Suprová aplikace

Super věc na vaření, smažení nebo jen na nastříkání na waflovač proti přilepení. Pokryje všechno snadno a není třeba dávat zbytečně moc. Za mě určitě super užitečná věcička.

Ideální na “smažení” všeho

Olej ve spreji je perfektní věc, s tímhle jsem maximálně spokojená.

Oproti jinému kokosovému oleji ve spreji stříká poměrně silnou vrstvu..

Ahoj Klári, láhev je vybavena speciálním mechanismem, který dle náklonu a zatlačení dávkuje pokaždé jiné množství - zkus vyzkoušet různé způsoby střičky ;-) případně poradím na podpora@aktin.cz

Dobrý den ahoj Musím říct ze jsem zklamaná hned po prvním použití začal olej vytékat a nejde to nijak opravit mám ho 3 dny a už asi polovina vytekla .. je možné ze mám jen vadný kus tak ho chci koupit ještě jednou a uvidíme

Ahoj, určitě se prosím obrať na podpora@aktin.cz - pošli fotku a číslo objednávky. vždy a vše rádi vyřešíme!

Praktické, skvělé :)

Výborné, využívám zejména na smažení lívanců nebo vymazání forem na pečení 👍