3
zodpovězené dotazy
Dobrý den, Kolik je přesně bisglicinátu hořečnatého v jedné tobolce? Nemyslím čistý hořčík, ale sloučeniny. Ptám se proto, že u Zinku v komentáři tvrdíte, že je bisglicinatt hořečnaty osbažen 10mg, a obsah je též 10mg, čili bud špatně odpovědel kolega, nebo máte špatne napsané složení. Jak je to tedy u obou případů? Bisglicinátu je kolik a kolik z toho je čistý hořčík, díky.
Dobrý den, Rosťo, Aktin Magnézium 125 mg je čistý obsah hořčíku na jednu kapsli jak je vidět v popisu produktu. Používáme německý MagChel® což je 20% magnesium bisglycinate chelate. Aktin Zinc je pouze čistý Bisglycinát zinečnatý, pomocné kapslovací látky a celulózová tobolka. Pěkný den Veronika
Takze zbylych 80% je oxid? Nechapu totiz ceho je 20%? Toto neni cisty bisglicinat, jo?!
Dobrý den, v jedné kapsli je 125 mg čistého hořčíku, který je vázán na molekulu bisglycinátu. Pokud Vás zajímá přesná hmotnost molekuly bisglycinátu hořečnatého, opět je to docela jednoduché. Hořčík zaujímá v této látce asi 14 % hmotnosti. V jedné kapsli se tak ukrývá 892 mg bisglycinátu, z toho je 125 mg hořčíku. Pěkný den
Zdravím, je nutné polknout kapsle celé? To prostě nedám, v tomhle mám už od dětství blok. Jak moc je špatné, když vysypu obsah na lžičku a spolknu jako sypký prášek?
Dobrý den, kapsle Aktin Magnesium si můžete vysypat na lžičku a užít v sypké podobě. Pěkný den, Nikola
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli uvedené množství 125 mg je hmotnost bisglicinátu, nebo přepočteno na čistý obsah hořčíku?
Cau Filipe, diky za dobrej dotaz, 125 mg je cisty obsah horciku na jednu kapsli jak vidis v popisu produktu. Pouzivame nemecky MagChel® coz je 20% magnesium bisglycinate chelate.