4,6
126 hodnocení

Tohle máslo jsem milovala, ale něco se změnilo. Bývalo tekuté a teď je velmi husté až tuhé. Přála bych si zpět původní verzi.

1

Chuť a konzistencia - super, husté a nebola v ňom cítiť horkosť zo šupiek. Ale maslo malo o 20g menej než je uvedená hmotnosť.

Nemůžu si pomoct, ale aroma a chuť má jako houby. 😅

Byla jsem vždy spokojená se všemi výrobky od Aktinu, ale toto máslo mě velmi zklamalo. Chuť nic moc. Konzistence je velmi hustá a lepkavá. Víckrát nekupuji.

Naprosto dokonalé máslo. Ty kousky mandlí jsou úplně geniální. Skvělé například na croissant k snídani. A v kombinaci s malinovým džemem je naprosto bezkonkurenční. Kdybych mohla, tak dám 1000 hvězdiček.

Neskutečně výborný a ty kusy mandlí.? Úžasný. 🤤🤤🤤

Jenom jemně mleté mandle a nic víc. Výborné máslo vhodně k pečení, do jogurtu i jen tak na lžičku (lžičky - jedna není nikdy dost). Má sice o něco více sacharidů, než má jedno konkurenční mandlové máslo, které často kupuji, ale chuť i tak výborná a doporučuji :)

Není tekuté, ale je moc dobré!

Výborná chuť. Miluji tekutá másla, takže i v tomhle mi naprosto vyhovuje.

Mandlové máslo je jednou z mých hlavních surovin a používám ho snad každý den. Má úžasnou texturu a neskutečnou chuť. Rozhodně doporučuji.