4,5
82 hodnocení

Tohle máslo jsem milovala, ale něco se změnilo. Bývalo tekuté a teď je velmi husté až tuhé. Přála bych si zpět původní verzi.

1

Není tekuté, ale je moc dobré!

Výborná chuť. Miluji tekutá másla, takže i v tomhle mi naprosto vyhovuje.

Mandlové máslo je jednou z mých hlavních surovin a používám ho snad každý den. Má úžasnou texturu a neskutečnou chuť. Rozhodně doporučuji.

Miluju mandle a tohle je velká dobrota.

Nejlepší máslo na světě! Obří kousky pražených křupavých mandlí, skvělá chuť. Do kaše nebo tak na chuť

Nejoblíbenější máslo. – Mooooc dobré! Naprosto mi vyhovuje tekutější konzistence.

Perfektní! – Samo o sobě je máslo moc výborný, jen jsem našla jednu nevýhodu, se kterou jsem už tak napůl zžiitá. Když mi přijde jakékoliv máslo, logicky je nahoře vrstva oleje z ořechů a zbytek je usazený dole. U menších balení je to promíchává jednoduše, protože sklenička není tak hluboká, ale toto balení dá u rozmíchání hooodně zabrat. Míchala jsem hodně dlouho, nahoře jsem to celkem rozmíchala, ale spodek másla nemám totálně šanci. No a když máslo už dopotřebovávám, dole zbyde drobící se tvrdý zbytek (který nějak vydlabu), ale přijde mi to jako velká nevýhoda u všech větších balení másel :(... nemáte někdo nějaký tip?

Mám stejný problém i u menších balení a také nevím co s tím :(

Top mandlové máslo 🤤 – Výborné máslo, konzistence je tak akorát, má jemnou mandlovou chuť hodící se jak do kaše tak na chleba, složení je taky super bez zbytečného cukru navíc, určitě budu objednávat často 😊

Aktin opravdu překvapil – Tak jsem myslela, že mandlové máslo od Natu už nic nepřekoná, ale tohle Aktin předčilo moje očekávání! Naprosto výborná výrazná chuť, jedna lžička opravdu nestačí. Já bych ho osobně zvládla trochu tekutější, ale to je spíš o mých osobních preferencích. Složení je naprosto skvělé, praktické balení a cena je také super.