4,5
93 hodnocení

Tohle máslo jsem milovala, ale něco se změnilo. Bývalo tekuté a teď je velmi husté až tuhé. Přála bych si zpět původní verzi.

1

Neskutečně výborný a ty kusy mandlí.? Úžasný. 🤤🤤🤤

Jenom jemně mleté mandle a nic víc. Výborné máslo vhodně k pečení, do jogurtu i jen tak na lžičku (lžičky - jedna není nikdy dost). Má sice o něco více sacharidů, než má jedno konkurenční mandlové máslo, které často kupuji, ale chuť i tak výborná a doporučuji :)

Není tekuté, ale je moc dobré!

Výborná chuť. Miluji tekutá másla, takže i v tomhle mi naprosto vyhovuje.

Mandlové máslo je jednou z mých hlavních surovin a používám ho snad každý den. Má úžasnou texturu a neskutečnou chuť. Rozhodně doporučuji.

Miluju mandle a tohle je velká dobrota.

Nejlepší máslo na světě! Obří kousky pražených křupavých mandlí, skvělá chuť. Do kaše nebo tak na chuť

Nejoblíbenější máslo. – Mooooc dobré! Naprosto mi vyhovuje tekutější konzistence.

Perfektní! – Samo o sobě je máslo moc výborný, jen jsem našla jednu nevýhodu, se kterou jsem už tak napůl zžiitá. Když mi přijde jakékoliv máslo, logicky je nahoře vrstva oleje z ořechů a zbytek je usazený dole. U menších balení je to promíchává jednoduše, protože sklenička není tak hluboká, ale toto balení dá u rozmíchání hooodně zabrat. Míchala jsem hodně dlouho, nahoře jsem to celkem rozmíchala, ale spodek másla nemám totálně šanci. No a když máslo už dopotřebovávám, dole zbyde drobící se tvrdý zbytek (který nějak vydlabu), ale přijde mi to jako velká nevýhoda u všech větších balení másel :(... nemáte někdo nějaký tip?

Mám stejný problém i u menších balení a také nevím co s tím :(