4,6
55 hodnocení

Nejoblíbenější máslo.

Mooooc dobré! Naprosto mi vyhovuje tekutější konzistence.

Perfektní!

Samo o sobě je máslo moc výborný, jen jsem našla jednu nevýhodu, se kterou jsem už tak napůl zžiitá. Když mi přijde jakékoliv máslo, logicky je nahoře vrstva oleje z ořechů a zbytek je usazený dole. U menších balení je to promíchává jednoduše, protože sklenička není tak hluboká, ale toto balení dá u rozmíchání hooodně zabrat. Míchala jsem hodně dlouho, nahoře jsem to celkem rozmíchala, ale spodek másla nemám totálně šanci. No a když máslo už dopotřebovávám, dole zbyde drobící se tvrdý zbytek (který nějak vydlabu), ale přijde mi to jako velká nevýhoda u všech větších balení másel :(... nemáte někdo nějaký tip?

Mám stejný problém i u menších balení a také nevím co s tím :(

Top mandlové máslo 🤤

Výborné máslo, konzistence je tak akorát, má jemnou mandlovou chuť hodící se jak do kaše tak na chleba, složení je taky super bez zbytečného cukru navíc, určitě budu objednávat často 😊

Aktin opravdu překvapil

Tak jsem myslela, že mandlové máslo od Natu už nic nepřekoná, ale tohle Aktin předčilo moje očekávání! Naprosto výborná výrazná chuť, jedna lžička opravdu nestačí. Já bych ho osobně zvládla trochu tekutější, ale to je spíš o mých osobních preferencích. Složení je naprosto skvělé, praktické balení a cena je také super.

Kilo štěstí...

Za mě nejlepší do pečení, kdy máte v pečení stále přítomné i celé kousky mandlí! Ale na chleba se mi třeba maže špatně, protože konzistence je hodně hutná.

Do kaše i jen tak

Opravdu moc dobré máslo, hezky tekuté, chutná hodně dobře. Doporučuji!

Nejlepší ořechové máslo!

Stejně výborné jako od R3ptile! V podstatě v nich ani nevidím rozdíl. Výhoda je 350g na místo 300g. Doporučuju křupavé = obří kusy mandlí!!! Nejlepší

Doporučuju!

Osobně mi chutná málokterý mandlový máslo a tohle patří určitě k těm, která mi chutnají :)

Výborné

Presne túto mandľovú chuť som čakala. Určite odporúčam. Verím, že nesklame nikoho, kto má rád práve tieto typy nesladených 100% orechových masiel bez pridaných olejov.