Aktin Minutové ovesné vločky

4,9
1621 hodnocení

Lepší než mornflake? – Byla jsem skeptická, vždyť to jsou přece vločky, co na nich chcete vylepšovat? Ale musím říct jednu věc - a to - lepší vločky jsem neměla. Předčily i slavné vločky mornflake. Ta konzistence hotové kaše je neuvěřitelná, připomíná mi to spíše puding než kaši. Naprosto jsem se zamilovala a už nechci jiné. Kdo ještě neměl tak určitě zkuste, myslím, že budete stejně překvapeni jako já.

31

Vločky jsou skvělé, ale ovšem nový obal je velký špatný :( strašně nepraktické, při prvním otevření jsem měla vločky úplně všude...

12
Zdravím Kláro, díky za recenzi na packaging. Chtěli jsme jít co nejvíce ekologickou cestou ;-) ale řešíme další variace včetně velkého ziplocku.
8

krémové nebe – Stačí je zalít horkou vodou a opravdu do minuty vám vznikne krásná nadýchaná kaše! Mají příjemnou nasládlou chuť, jsou jemně mleté, takže krásně nasají vodu. Koupila jsem rovnou 2kg balení a nelituji - jsou perfektní. Není kaše jako kaše, s těmahle vločka je o level výš 😍

6
Oni jsou ty vločky sladké?

Kupuji už po několikáté, ale ten nový obal je prostě mimo 😕

4

Nejlepší! – Objednala jsem si na zkoušku a musím říct,že jsou daleko lepší než Mornflake !Ovesná kaše je ještě víc krémová 👌 takže příště objednám zas !

4

Pridavam se k ostatnim, kteri tyhle vlocky miluji. Nechapu, cim to je, ale ta konzistence je opravdu krasne kremova, coz se mi u jinych vlocek nikdy nepodarilo. Baleni v krabicce mi taky uplne nevyhovuje, ale pokud je to ekologictejsi, tak to radeji zvladnu, nez to menit zpatky na nejaky obal z plastu :)

2

Nikdy jsem nebyl moc fanda ovesných vloček, ale hrozně se mi líbily takové ty krásně nazdobené kaše, co můžete vidět snad na každém druhém instagram účtu. Řekl jsem si tedy, že bych mohl vločky taky jednou zkusit. Ani jsem se neobtěžoval s koupí vloček z obchodu, protože když jsem viděl recenze těchto Vilgain vloček, neměl jsem důvod kupovat nějaké konkurenční z obchodu u kterých ani nemám tu jistotu, že budou doopravdy vynikající. Bohužel, jak jsem psal výše, nemám tyto vločky s čím srovnávat, ale i přes to vím, že jsou naprosto unikátní a skvělé. Prvně jsem tyto vločky zkoušel pouze s vodou, jak psali na krabici. Později jsem si je dělal i s mlékem, což je taky super – vznikne vám mnohem jemnější a krémovější konzistence. Pak jsem se tak nějak ustálil na kombinaci 2:1:1 vloček, mléka a vody. Nedávno jsem zaexperimentoval s koupí mandlového „mléka“ a zalil jsem vločky jen tímto „mlékem“ (ovšem tentokrát v poměru 1:1). Musím říct, přestože nejsem vegan, že jsem si stále moc pochutnal. Navrch si přidávám třeba banán, lyo-ovoce, samozřejmě nesmím zapomenout na oříškové m*slo a nějaká ta semínka. Aktine, díky za tuhle skvělou možnost, se kterou si můžu ‚snídani bez výčitek‘ vychutnávat každé ráno.

2

Vločky – Myslela jsem si, že všechny ovesné vločky jsou stejné. Ale ejhle, Lucie ! :D Vločky od Aktinu, jsou jemné, krásně voňavě a ovesná kaše je díky ním krásně nadýchaná a krémová.

2

Krásně krémová konzistence vloček, navíc kaše rychle hotová a jemná. Za mě ideální když nemám ráno čas si kaši vařit klasickým způsobem. Když si ale dám práci a jakékoliv jiné vločky v sítku propláchnu a na 10 minut je namočím do vody kterou pak sliju, dám čistou a povařím vznikne mi stejně krémová a dobrá kaše v podstatě z jakýchkoliv vloček.

2

Topovka – Říkala jsem si, co na vločkách může být tak rozdílného. Do teď jsem kupovala vločky v obchodním řetězci, ale na těchto mě lákalo, že by měli být rychle hotové. Po prvním vyzkoušení musím říct jen WOW! Absolutně jsem nečekala, že budou takhle výborné, ta chuť a konzistence je úplně něco jiného než jsem do teď konzumovala. Na snídani už nebudu chtít jiné kaše než z těchto vloček. :))

2