Aktin Minutové ovesné vločky

4,9
1141 hodnocení

Lepší než mornflake?

Byla jsem skeptická, vždyť to jsou přece vločky, co na nich chcete vylepšovat? Ale musím říct jednu věc - a to - lepší vločky jsem neměla. Předčily i slavné vločky mornflake. Ta konzistence hotové kaše je neuvěřitelná, připomíná mi to spíše puding než kaši. Naprosto jsem se zamilovala a už nechci jiné. Kdo ještě neměl tak určitě zkuste, myslím, že budete stejně překvapeni jako já.

28

krémové nebe

Stačí je zalít horkou vodou a opravdu do minuty vám vznikne krásná nadýchaná kaše! Mají příjemnou nasládlou chuť, jsou jemně mleté, takže krásně nasají vodu. Koupila jsem rovnou 2kg balení a nelituji - jsou perfektní. Není kaše jako kaše, s těmahle vločka je o level výš 😍

5
Oni jsou ty vločky sladké?

Nejlepší!

Objednala jsem si na zkoušku a musím říct,že jsou daleko lepší než Mornflake !Ovesná kaše je ještě víc krémová 👌 takže příště objednám zas !

4

Opravdu krémové

Vločky nejsou jako vločky !Osobně jsem neměla mornflake oats, ale tyto byly boží! Jsou velmi krémové a chuťově moc dobré!❤️

2

Vločky

Myslela jsem si, že všechny ovesné vločky jsou stejné. Ale ejhle, Lucie ! :D Vločky od Aktinu, jsou jemné, krásně voňavě a ovesná kaše je díky ním krásně nadýchaná a krémová.

1

Krémové!

Lepší vločky jsem neměla. Byla jsem ze začátku trošku skeptik a říkala si, že nemůže být tak velký rozdíl mezi těmito vločkami a těmi z obchodu. Naprostý omyl!! Taak krémovou kaši jsem neměla nikdy, tedy až teď :) S pomalým vařením nabývají na objemu. Opravdu doporučuji :)

1

Doporučuju 😊

Nejkrémovější vločky co jsem kdy měla. Zalévám jen vodou a i tak jsou luxusní🤤 doporučuju všema deseti 😊

1

😍😍

Nejlepší vločky, které jsme kdy měla. Vytvoří krásně krémovou konzistenci kaše😍

1

Topovka

Říkala jsem si, co na vločkách může být tak rozdílného. Do teď jsem kupovala vločky v obchodním řetězci, ale na těchto mě lákalo, že by měli být rychle hotové. Po prvním vyzkoušení musím říct jen WOW! Absolutně jsem nečekala, že budou takhle výborné, ta chuť a konzistence je úplně něco jiného než jsem do teď konzumovala. Na snídani už nebudu chtít jiné kaše než z těchto vloček. :))

1

Základ nejlepší ovesné kaše

Nejlepší vločky, které jsem kdy měl. Konzistence ovesné kaše z nich je naprosto boží! Za mě lepší než mornflake

1