4,5
40 hodnocení

Spokojenost – Multivitamín mě zaujal složením. Nic tam nechybí, zároveň ničeho není přehnaně moc. To, že multivitamín úplně nevoní je spíš o zvyku a není potřeba to čuchat, dám do pusy, zapiju a čau. Takže spokojenost!

5

Klasika co by měl mít každý doma! – Multivitamin je podle mě základ na imunitku. Když už nic tak aspoň tohle.

3

Nejlepší multivitamín – S multivitamínem jsem hodně spokojená. Od té doby, co ho beru, nejsem unavená a cítím se celkově lépe. Zkoušela jsem i od jiných značek, ale žádné mi nepomohly od únavy jako tenhle. Za mě TOP .

1

Silný zápach – Vitamíny jsem zakoupila, protože se mi líbilo složení.. Nicméně přes ten šílenej smrad se nedokážu přenést 😔 je mi z toho blbě ještě půl hodiny po požití.. Víckrát už nekoupím - bohužel..

1

Už jedu druhé balení a jsem velmi spokojená. Jsem v dietě a všechno šlape jak má. Cítím se dobře, kondice i nálada je výborná, roste to taky hezky. Dost možná taky díky těmhle super vitamínům. Doporučuju pro ty co chtějí mít ke zdravé a pestré stravě ještě trochu pojistku :) a ještě na okraj... Moc se mi líbí krabička. Je hezká, praktická a dá se po využívání použít na další věci.

Patří mezi nejlepší, co jsem kdy viděla!!!

Cením kapsle!

Celkovo priemer – Zloženie fajn a chápem snahu o "prírodnosť" a udržatelnosť, ale celkovo aróma a strávitelnosť mi prídu na horšej úrovni (skúšala aj moja manželka a obaja sa cez to nevieme preniesť). Aby si človek grgal ešte dve hodiny po prijatí tabletky, to mi príde už moc:) Nehovorím, že iné multiv. sú dokonalé, ale k tomuto sa nevrátim.

Zdravím, u multivitamínu jsme použily veganské tobolky z celulózy, nikoliv želatinové, HPMC tobolky se tráví hůře než želatinové. Multivitamín obsahuje bisglycinát zinečnatý a tento se špatné tráví na prázdný žaludek a může způsobovat trávící komplikace určitým lidem. Multivitamín obsahuje hodně koncentrované látky, které mohou reagovat v prázdném žaludky s kyselinou chlorovodíkovou. Je tedy důležité, multivitamín nejíst na lačno. Aróma/odér se dá samozřejmě snadno odstranit přidáním např. klasického pomerančového aroma - většina multivitamínů tak chutná / voní, ale pak už by to nebylo úplně clean label. Děkujeme za feedback, který nás nutí o produktu stále přemýšlet a inovovat! ;-) Pěkný den.
9

Dobrý – Celkem to smrdí. Trvanlivost nic moc, po doručení jen 3 měsíce přičemž při doporučeném dávkování je produkt na 2 měsíce. Kdybych chtěl dávkovat méně, nestihnu třeba ani dobrat. Účinnost posoudit nedokážu.

Hrůza – Obrovské zklamání, použila jsem ani ne 10 tabletek a už vím, že celé balení můžu rovnou vyhodit do koše. Pokaždé mě z toho začně bolet hlava a šíleně, ale že šíleně to smrdí až je vám z toho zle. Jednou jsem na 5 minut odběhla a zapoměla jsem balení zavřít, totálně z toho smrděl CELÝ pokoj. Absolutně nedoporučuji.

Ahoj, multivitamín jsme se jako u všech produktů snažili udržet na max přírodní, všechny formy maximálně využitelné a některé z nich prostě mají přirozeně specifický zápach, což je jeden z důvodů, proč se např. dávají do blistrů nebo tablet. My se rozhodli v rámci udržení ceny co nejníž navzdory prémiovosti surovin, stejně jako vždy klademe při design procesu důraz na sustainibilitu => proto jsme vyloučili i blistry jako má např. nexgen, protože toho odpadu z nich je strašný množství. Jednoduchý řešení je obal rychle zavřít. Tablety obecně se snažíme vyhábat zase kvůli balastním látkám nutným k jejich výrobě. Co se týče bolesti hlavy, není problém ti vrátit komplet sumu za pořízení. Ozvi se prosím na podpora@aktin.cz s číslem účtu, budem rychlí 😉. Multivitamín má super prodeje a děcka, co ho mají z našeho týmu, zatím nikdo problém nemá, mnozí z nich už s balením končí. Možná máš nějakou alergickou reakci na některou z látek nás napadlo, ale jinak všechny složky jsou obecně velmi dobře snášené i vstřebatelné.
22