4,1
110 hodnocení

Nejlepší preworkout a chceme další příchuť! ❤ – Tak tohle je naprostá pecka!!! ❤ Chutná přesně jako Tang, ale na trénink mě to nakopne jako nic jinýho. :) O půl bodu dolu dávám jenom proto, že bych více ocenila nějakou příchuť jako je malina, mango, passion fruit atd. 😊 P.S. Pokud si ale budete preworkout dávat OMEZTE přes den kafíčkování. Jednou jsem si dala 2 kafe a odpoledne ještě nakopávač a dostala jsem takovou bolest hlavy, že jsem si stejně místo fitka musela jít lehnout. :D

23

Velice dobrá předtréninkovka – Je poznat, že ve složení jsou jen látky, které skutečně pomohou s výkonem a nic zbytečného navíc, díky čemu si máte připadat "nakopnutí". Díky absenci beta alaninu vám ani nepřijde, že nakopávač "naběhl", ale najednou se cítíte, že utáhnete snad všechno závaží v posilovně :D. Chuť naprosto v pohodě, účinek nad očekávání, takže nemám co vytknout.

12

Nepříjemná chuť – Těšila jsem se na vymazlený preworkout. Asi i vymazleny je, ale já ho nedokázala kvůli chuti vypít. Snad přijde jiná příjemnější chuť.

7
Rozhodne souhlasím nedá se to vypít!
Souhlasím, nemohla jsem to dopít.

Nedoporučuju – Podle recenzí na instagramu jsem se těšila na chutný pre-workout a přišel celkem šok, protože je šíleně přeslazený, ale tak, že ani v půl litru se to nedalo. Navíc je to hoodně umělé. Pění to jako blázen, že mi to přijde jako kdybych pila jarovou vodu. A nakopnutí za mě nic moc, takže vzoreček stačil a znovu určitě ne.

2

opatrně 😁 – Pro lidi co nejsou zvykli na kofein bych doporucila mensi davku a popremyslela bych v jakou hodinu si to dam. Nebo dopadne jako ja a bude do 2 do rana cumakovat v posteli 😂 Takze to funguje vyborne. Pri treninku jsem mela neskutecne sily a vydrze 💪 Za me super, ale opatrne 😁 PS: je to straaaasne sladky 🥴

1

Bomba!! – Tento preworkout je fakt skvělý! Ve složení nenajdete žádné zbytečné chemické látky, má příjemnou pomerančovou chuť a při tréninku dodá energii.

1

Příjemně povzbudí! – Nakopne, ale ne nepříjemně jako jiné nakopávače.

1

dávala jsem si to s dvojnásobným množstvím vody a stejně mi to dělalo problém vypít - jakoby člověk pil kyselinu (čistě moje srovnání), už si to víc nekoupím, a zatím do ani nemám v plánu dopotřebovávat.....

Zdravím, díky za recenzi. Tu kyselost dělá především citrulin malát, který je sám o sobě dost kyselý ;-) zkus přidat více vody. Hezký den!

Po přečtení recenzí jsem byla poměrně skeptická, protože jsem si nakopávač objednala dřív než jsem prozkoumala ohlasy, ale musím říct, že za mě chutná oproti jiným (Agreez, Beast a PRE) dobře a co se funkce týká, tak mu nemohu dát jinak než plný počet :)

Jakou dobu před tréninkem bych si to měl vzít?