4,9
51 hodnocení

Super! – Omega-3 mám zatim měsíc, nikdy předtím jsem jinej produkt nebrala, takže uplně nemám srovnání. Ale vybrala jsem si Aktin tak nějak ze zvyku :) a taky proto, že rybí olej je získaván udržovatelně. Plus jsem četla, že Omega-3 jsou dobrým pomocníkem při PMS. Minimálně musim říct, že od tý doby, co ho beru, tak se mi krásně chodí na záchod. A to je fajn :D :) Tablety jsou větší, ale dají se spolknout bez problému :) Určiitě si ho budu kupovat pravidelně.

2

Omega jsou základ! A tyto nijak nesmrdí :)

Číslo jedna v doplňcích a suplementaci. V kombinaci s hořčíkem a zinkem skvělá na pms a menstruaci. Účinky pocítíte opravdu behem pár minu.

Příliš velké tablety – Tablety jsou opravdu velké (nemám srovnání s ostatními omega-3, ale je to rozhodně větší než Aktin Multivitamin) . Nedá se to spolknout. Rád bych to bral v tekuté formě.

👍 – Snad nejlepší kvalita a složení, co se dá na českém trhu sehnat.

Jeden ze suplementů, který aktivně zařazuji je Kreatin. Jak takový samotný kreatin funguje, a co způsobuje, najdete v bodech v popisu produktu, ale v rychlosti Vám shrnu, že díky němu máte při výkonu větší energii, spíše se Vám rychleji "obnovuje", ale opravdu mi to bylo na dlouho, proto doporučuji si o tom něco přečíst, abyste to pochopili více. Já osobně ze suplementace opravdu zařazuji kreatin, syrovátkový protein a micelární kasein! :)