4,9
60 hodnocení

TOP!

Nutella se může jít zahrabat :) Čekám na vylepšenou verzi i když nevím, kam ještě se dá tahle skvělá chuť posunout :)

3

ROZTEKLÁ NUGÁTOVÁ BONBONIÉRA?

Konzistence 10/10 Vůně 10/10 Chuť 10/10 Celkové hodnocení 10/10 ! Popravdě mi to dost připomíná jako rozteklou nugátovou bonboniéru! Tohle se Aktinu NESKUTEČNĚ povedlo a pokud jste milovníci nugátu, tak to rozhodně vyzkoušejte!<3

3

11 bodů z 10 :)

Nejlepší ořechové máslo, které jsem kdy měl. Slovy nedokážu popsat tu konzistenci a "mouth feel". Tohle se prostě musí zkusit. Nebudete litovat :)

2

Vynikající

Skvělá chuť i konzistence a hlavně složení..jediná nevýhoda možná, že nevydrží dlouho....většinou ji zvládnu za dva dny...protože té chuti neodolám 😍😁

2

Chutná jako nutella

Méně sladká verze nutelly s lepším složením. Jen škoda, že neděláte větší balení

2

👍

Máslo je krásně tekuté. Jsou zde hodně cítit lískové oříšky i kakao, méně pak cukr, takže máslo není moc sladké. Nicméně mile překvapilo :-)

2

BOŽÍ

Tohle máslo je naprostá pecka, chutná mnohem lépe než nuttela. Jediné mínus je, že hrozně rychle mizí.

1

olalá !!!

Ta konzistence je nepřekonatelně nejlepší ze všech lískooříškových másel, které jsem zatím měla možnost ochutnat (a že jich bylo!). Takhle skvělé máslo jsem vůbec nečekala, jen jsem ze zvědavosti přihodila do objednávky a stala se z něj srdeční záležitost pro moje chuťové buňky.

1

Nutella?

Ano, toto je jako Nutella, akorát zdravější verze. MILUJU. Jinak už kaši nejím. Možná by se hodilo větší balení.😅

1

skvělý, skvělý, skvělý!

Toto je opravdu jedno z nejlepších másel, co jsem kdy měla! Na někoho možná moc tekuté, ale mně to nevadí. Připomíná mi náplň Kinder Buena. Doufám, že brzy bude větší balení.

1