Aktin Předtréninkovka odpolední bez stimulantů

3,9
103 hodnocení

Funguje dobře, ale na jazyku zůstává taková prášková chuť. Jako by se prášek nerozpustil.

Upřímně jsem čekala víc

Pomeranč poněkud kyselý, ale to bude asi tím citrulinem. Nicméně krásně voní, chutná, dobře se rozpouští a funguje skvěle. Mam alergii na kofein a i slabé kafe by mě vypnulo. Tohle to skvěle nahrazuje.❤️ Konečně funkční predtreninkovka bez stimulantů🥰

Ideální pre-workout (nakopávač) pokud cvičíte večer nebo v odpoledních hodinách stejně jako já a chcete dát do tréninku maximum, i když jste zrovna unavený. Neobsahuje kofein a proto po něm můžete normálně usnout. Nepoužívám ho sice každý den, ale hodí se, když jsem vyčerpaná a chci odjet kvalitní trénink.

Špatně se rozpouští, ale když budete trpělivý, tak se nakonec rozpustí :D Je celkem dost kyselý, ale dá se v pohodě vypit.

Jeden z předtréninkový produktů bez kofeinu, teinů a dalších stimulantů, kterých na trhu není mnoho. Dodá chuť do večerního tréninku, podpoří tvůj tréninkový výkon, soustředění, aniž by ses musel bát o srdíčko nebo o svůj zasloužený spáneček. Taky se hodí na pozdní a večerní studia a tuším, že při zkouškovém ho budu pít místo vody. :D

Nakopávače moc nemusím, ale čas od času mám náladu si něco dát, a jelikož trénuji většinou odpoledne, bezkofeinová předtréninkovka je to pravé ořechové!:)

Dokáže skvěle nakopnout. Preferuji před Nakopávačem, protože Předtréninkovka neobsahuje kofein. Což při 5 kafích denně ocením. Bylo by skvěle, aby přibyly nové příchutě. Sour apple nebo nějaký berry twist jako u zahraničních pre-workoutů by potěšily. Já osobně pomeranč nemusím :( Přípravek chutná taky pak dost práškově, ale jinak super pomocník!

Nemá to dobrou chut a nepomohlo mi to si myslím.

Chuť je fajn, ale nijak extra to člověka nenakopne.