Aktin Předtréninkovka odpolední bez stimulantů

3,8
62 hodnocení

NAKOPNE! – Dopředu říkám, že já na nakopávače, apod. nejsem, ale toto jsem měla možnost zkusit, a tak vám sem předám můj názor. :) Asi Vám funkci/účinek této 'Předtréninkovky' popíšu na mé situaci, kdy jsem byla totálně mrtvá po celém dni a řekla si, že půjdu cvičit. Jako dárek jsem dostala tuto ochutnávku, a tak jsem si řekla, že to teda vyzkouším, namíchala si to a OPRAVDU mě to během tréninku (večerního) totálně nabudilo, a pak jsem mohla v klidu spát! - to je na tom další plus, neobsahuje kofein, a tak si tuto předtréninkovku můžete dovolit vzít i na večer. :) Co se týče chuti, tak jsem se opravdu bála, že to bude hořké, protože ovocným příchutím moc nevěřím, ale tato pomerančová chuť je velice příjemná, vůbec ne hořká, ani tolik sladká a hlavně ne umělá!! 1 hvězdičku strhávám za "zbytkové" stopy prášku v puse. :( Není to ale nic strašného a určitě se na to dá zvyknout! Já sama tento suplement budu mít doma a využívat ho! :)

4

Perfektní preworkout na odpolední a večerní trénink! – Perfektní preworkout bez kofeinu na odpolední cvičení bez nepříjemného dojezdu, tachykardie, občasného zatmění před očima... Zajistí super chuť do cvičení, soustředěnost, energii a vše, co je k cvičení v pozdních hodinách potřeba a co víc! Dokonce usnu v normální čas, takže za mě super a zvažuji koupi balení. Chuť pomeranč na mě až moc kyselá... a to kyselý mám rád, pěnivost ok, rozpustnost ok.

1

Na večerní tréninky naprosto bezkonkurenční – Předtréninkovka hned na úvod překvapí příjemnou vůní a hlavně opravdu svěží pomerančovou chutí. Žádná hořkost, pachutě, které jsou u preworkoutů běžné, ani přílišná kyselost. Prášek se zcela rozpustil a v shakeru nic nezůstalo po dopití. Nepůsobila mi nijak negativně ani na žaludek, kdy po běžných preworkoutech mívám často pocit těžkosti, občas až na zvracení. Zkoušel jsem zrovna v situaci, kdy se mi večer opravdu cvičit nechtělo a po vypití jsem se cítil nabuzený a odjel celý trénink naplno, bez jakékoliv známky únavy nebo nechutě.

1

Na me je az prilis sladky! Ale da se na to zvyknout. Hodnotim kladne, jelikoz opravdu nakopne a HLAVNE neobsahuje kofein! Takze pokud budete cvicit ve vecernich hodinach nemusite se pak bat, ze by jsme vecer neusnuli 😁

Trošku zklamání. Už ho mám doma nějakou dobu a ne a ne ho spotřebovat, protože chuť vážně není dobrá. Nakopavaví účinky, také nepozoruji. Ne vždy se vše podaří, jinak mám Aktin produkty moc ráda :) možná by pomohla jiná příchuť.

Funguje, ale.... – Předtréninkovka určitě plní svůj účel, ale prášek se úplně nerozpustí a to není při pití příjemné.

Čekal jsem málo, dostal jsem hodně – Začnu negativy, rozpustnost strašná, skřípe mezi zuby a příchuť taky nic moc. Ale efekt, to je už jiná. Namotivuje a zlepší výkon. I za tu cenu se vyplatí, koupí neuděláte chybu.

Nedoporucuji – Absolutne neplni svoji funkci. Spatna rozpustnost. Uz vickrat ne

no – hodně zklamaná, chuť na nic, blbě se rozpouští, energii nedodá

Odpolední předtréninkovka – Dobrá předtréninkovka kterou je však lepší dávat minimálně 30 minut před tréninkem. Jestli chcete cítit mravenčení atd. jako u NO přípravků tak to u tohoto není. Chu't je více kyselá. Výhoda je že je bez kofeinu. :)