4,4
34 hodnocení

Nejlepší preworkout a chceme další příchuť! ❤

Tak tohle je naprostá pecka!!! ❤ Chutná přesně jako Tang, ale na trénink mě to nakopne jako nic jinýho. :) O půl bodu dolu dávám jenom proto, že bych více ocenila nějakou příchuť jako je malina, mango, passion fruit atd. 😊 P.S. Pokud si ale budete preworkout dávat OMEZTE přes den kafíčkování. Jednou jsem si dala 2 kafe a odpoledne ještě nakopávač a dostala jsem takovou bolest hlavy, že jsem si stejně místo fitka musela jít lehnout. :D

22

Velice dobrá předtréninkovka

Je poznat, že ve složení jsou jen látky, které skutečně pomohou s výkonem a nic zbytečného navíc, díky čemu si máte připadat "nakopnutí". Díky absenci beta alaninu vám ani nepřijde, že nakopávač "naběhl", ale najednou se cítíte, že utáhnete snad všechno závaží v posilovně :D. Chuť naprosto v pohodě, účinek nad očekávání, takže nemám co vytknout.

11

Nepříjemná chuť

Těšila jsem se na vymazlený preworkout. Asi i vymazleny je, ale já ho nedokázala kvůli chuti vypít. Snad přijde jiná příjemnější chuť.

1

Bomba!!

Tento preworkout je fakt skvělý! Ve složení nenajdete žádné zbytečné chemické látky, má příjemnou pomerančovou chuť a při tréninku dodá energii.

1

Příjemně povzbudí!

Nakopne, ale ne nepříjemně jako jiné nakopávače.

1

Dokonalej nakopávač!! ♥

Nikdy jsem nakopávače před tréninkem nebrala, ale vždy mě lákalo je vyzkoušet. Proto když aktin přišel s jeho vzorečkem, hned jsem ho vyzkoušela. Chutná mi jako pomerančový Tang, hodně sladký, ale trénink po něm? To je jízda!! Má pak úplně jinej rozměr. Za mě rozhodně ano! ♥ :)

Nedoporučuju

Podle recenzí na instagramu jsem se těšila na chutný pre-workout a přišel celkem šok, protože je šíleně přeslazený, ale tak, že ani v půl litru se to nedalo. Navíc je to hoodně umělé. Pění to jako blázen, že mi to přijde jako kdybych pila jarovou vodu. A nakopnutí za mě nic moc, takže vzoreček stačil a znovu určitě ne.

opatrně 😁

Pro lidi co nejsou zvykli na kofein bych doporucila mensi davku a popremyslela bych v jakou hodinu si to dam. Nebo dopadne jako ja a bude do 2 do rana cumakovat v posteli 😂 Takze to funguje vyborne. Pri treninku jsem mela neskutecne sily a vydrze 💪 Za me super, ale opatrne 😁 PS: je to straaaasne sladky 🥴

Chuťově velice dobré

Nedoporučuji

Hnusná chemická chuť Neustále po něm brkám Nakopnuti téměř nula